Oscary 2019: Bradley Cooper przerażony występem na gali Oscarów

Kilka dni temu Akademia Filmowa przyznająca Oscary ogłosiła na Twitterze, że podczas oficjalnej gali wręczenia statuetek, Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewają na żywo utwór "Shallow". Fani są zachwyceni tym pomysłem, ponieważ piosenka z filmu "Narodziny gwiazdy" właśnie w tym duecie skradła ich serca.

Jak podają amerykańskie media, Bradley Cooper zaczyna odczuwać wielką tremę w związku z tym wydarzeniem i sama myśl o tym go paraliżuje:

To absolutnie przerażające! Pomyślałem: dlaczego? Chyba życzę sobie śmierci... - wyznał ostatnio w jednym z wywiadów aktor

Taki stres u aktora jest zupełnie zrozumiały, ponieważ galę wręczenia Oscarów będą oglądały miliony widzów na całym świecie, ale mamy nadzieję, że dla Bradleya Coopera to będzie stres motywujący.

"Shallow" w wykonaniu Bradleya Coopera i Lady Gagi skradł serca fanów

Utwór "Shallow", z filmu "Narodziny gwiazdy" stał się hitem sieci, po tym, jak Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewali go na żywo podczas koncertu w Las Vegas. Piosenkarka nieoczekiwanie zaprosiła na scenę aktora, który był na jej koncercie: "Jeden z moich bardzo dobrych przyjaciół... Nie wiem czy go znacie, nazywa się Bradley. Nakręcił ten film, "Narodziny gwiazdy". Więc teraz trochę zaryzykuję... Bradley, chcesz do mnie dołączyć?" Chociaż widać, że aktor był nieco zdziwiony, to wykonał utwór "Shallow" z wokalistką. Nagranie pochodzące z koncertu ma już ponad 15 mln wyświetleń na Youtubie.

Przypomnijmy, że utwór "Shallow" w wykonaniu Lady Gagi i Bradleya Coopera jest nominowany do Oscara w kategorii najlepsza piosenka i tym samym powalczy o nagrodę z takimi utworami jak: "The Place Where Lost Things Go" (z filmu "Mary Poppins Returns"), czy "All the Stars" (z filmu "Black Panther").

Oscary 2019: kto poprowadzi galę?

Tegoroczna gala Oscarów 2019 przejdzie do historii, a to między innym za sprawą braku gospodarza prowadzącego. Początkowo galę miał poprowadzić komik Kevin Hart, jednak zrezygnował on ze względu na homofobiczne żarty z przeszłości. "Postanowiłem zrezygnować z prowadzenia tegorocznych Oscarów... ponieważ nie chce rozpraszać swoją uwagą nadchodzącej gali, ponieważ jej celem jest docenianie niezwykłych talentów. Szczerze przepraszam społeczność LGBT za moje wypowiedzi z przeszłości" - napisał na swoim Twitterze komik.

Jak potwierdziła Akademia Filmowa: "Ceremonia wręczenia Oscarów po raz pierwszy od trzydziestu lat nie ma prowadzącego ani prowadzącej. Z tego powodu ceremonia będzie bardziej niż zazwyczaj oparta na osobowościach sław wręczających poszczególne nagrody."

W związku z tym do każdej kategorii zostanie przypisana osobowość, która gościnnie wręczy nagrodę. Będą to między innymi: piosenkarka Jennifer Lopez, aktorki Maya Rudolph i Constance Wu, raperka i aktorka Awkwafina, Daniel Craig, Chris Evans, Whoopi Goldberg, Amandla Stenberg, Tessa Thompson , Brie Larson, Charlize Theron, komiczka Tina Fey i Amy Poehler.

Ceremonia wręczenia Oscarów 2019 odbędzie się 24 lutego 2019 r.