Drzewko z cukierków  to świetny pomysł na prezent kiedy wybierasz się do kogoś na parapetówkę. Zamiast tradycyjnej draceny która być może nie wytrzymała by tempa życia gospodarzy, gustowne drzewko które można sukcesywnie obskubywać. Gospodarze z pewnością docenią kreatywność darczyńcy.

Ma ono jeszcze jedno przeznaczenie które często jest wykorzystywane. Ojcowie kupują je swoim żonom kiedy jadą odwiedzić je po przyjściu na świat nowego dziecka. Często na oddziały szpitalne nie wolno wnosić kwiatów i roślin. Ta roślina stanowi wyjątek. Jedyne na co trzeba uważać to sąsiadki i pielęgniarki które na pewno chętni spróbują jego owoców.

Strażnicy łakoci  to ceramiczne zwierzątka które stoją na straży cukierków i lizaków. Świetny prezent dla dziecka na urodziny. Szczególnym powodzeniem cieszą się lizaki. Taki strażnik musi nieźle się wysilić żeby zawartość jego koszyczka nie została zjedzona natychmiast. Dzieciaki uwielbiają je, rodzice zdecydowanie powinni pomóc strażnikowi. W rolę strażnika wcielają się różne zwierzątka, można więc dopasować zestaw do upodobań jubilata.

Kolejną fajną propozycją jest bukiet z czekoladek. Bardzo wytworny, wykonany z wielką dbałością o szczegóły. Najczęściej kupowany jako uzupełnienie kreacji pierwszokomunijnej dla dziewczynki ale też po prostu żeby obdarować kogoś pięknym bukietem.

Więcej pomysłów znajdziecie na podarunkownia.pl