Oliwia Beniuk w 6. rocznicę śmierci Anny Przybylskiej 

Oliwia Beniuk to 18-letnia córka aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. W 6. rocznicę śmierci mamy, Oliwia Beniuk udzieliła wywiadu magazynowi Viva!, w którym wspomina ostatnie chwile z mamą. Nastolatka opowiedziała dziennikarce Krystynie Pytlakowskiej o tym, czego ją nauczyła i jaką spuściznę jej pozostawiła. 

Przeczytaj także: Zdjęcie Anny Przybylskiej z dziećmi wylicytowane za dużą kwotę

Kiedy zmarła Anna Przybylska, Oliwa Bieniuk miała 12 lat. W rozmowie z Krystyną Pytlakowską wspomina dzień, w którym odeszła jej mama. Czekała z rodzeństwem w domu babci, nie dopuszczając do siebie wiadomości o tym, co się stało. Mimo upływu lat przywołuje ten moment z wielkim smutkiem. 

Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom - powiedziała w wywiadzie Oliwia Beniuk.

Wiek nastoletni to ciężki czas, w którym Oliwia Bieniuk musiała radzić sobie bez mamy. Powoli wkraczała w dorosłość. Idąc do gimnazjum miała wsparcie w tacie i braciach, jednak czuła brak obecności najważniejszej dla niej osoby. Córka Anny Przybylskiej zdradziła w wywiadzie, że przez stratę czuła się o wiele mniej dojrzała od swoich rówieśników, poradzenie sobie z bólem wydłużyło czas dojrzewania. 

Zobacz również: Jarosław Bieniuk wspomina zmarłą Annę Przybylską

Jaką mamą była Anna Przybylska dla swojej córki Oliwii Bieniuk?

Oliwa Bieniuk zapytana o to, czego nauczyła i co pozostawiła jej mama, odpowiedziała:

Zawsze powtarzała, że mam być mądra i rozsądna. I żebym nie ulegała porywom chwili i nie podejmowała pochopnie decyzji. Tak zresztą cały czas mnie wychowywała. Ale nie zostawiła mi żadnego pamiętnika czy dziennika. Szkoda. Jedyne, co mi po niej zostało, to szkatułka z biżuterią, którą czasem przeglądam, jak mi smutno. Oglądam też filmy, w których grała. „Ciemną stronę Wenus” dwa razy. I oczywiście jej ostatni film „Bilet na Księżyc” - zdradziła Krystynie Pytlakowskiej córka Anny Przybylskiej.

Przeczytaj również: Oliwia Bieniuk pokazała pamiątkę po mamie, fani są poruszeni

Zobacz także:

Oliwa Bieniuk idzie w ślady mamy

To, co pozostawiła córce Anna Przybylska, to również pasja do aktorstwa. Nastolatka wiąże przyszłość z kinem. Po zakończeniu klasy maturalnej, planuje wziąć udział w egzaminach do szkół teatralnych. W karierze wspiera ją tata Jarosław Bieniuk

Zobacz też: Córka Anny Przybylskiej idzie w ślady mamy  

Anna Przybylska, wspomnienie gwiazdy

Anna Przybylska była jedną z najzdolniejszych polskich aktorek. Zagrała w takich produkcjach jak "Ciemna strona Wenus", "Złotopolscy", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Dzień świra", "Daleko od noszy" czy "Bilet na księżyc".

Aktorka w 2014 roku w wieku 36 lat przegrała walkę z nowotworem trzustki. Chorobę zdiagnozowano rok wcześniej, aktorka przeszła operację usunięcia guza oraz poddawana była leczeniu, niestety bezskutecznie. Osierociła trójkę dzieci i pozostawiła długoletniego partnera, piłkarza Jarosława Bieniuka.

Przeczytaj również: Nowe doniesienia o śmierci Anny Przybylskiej