W czerwcu Olga Frycz nieoczekiwanie ogłosiła, że jest w kolejnej ciąży. W poście z rewelacjami zaznaczyła, że zamierza wychować dziecko samodzielnie. Jej druga córka właśnie przyszła na świat.

Olga Frycz urodziła. Wychowa dziecko samodzielnie 

Olga Frycz publicznie oświadczyła, że ojciec jej drugiego dziecka nie będzie uczestniczył w jego wychowaniu. Aktorka zapewniała jednocześnie, że jest to świadoma decyzja, a wizja samodzielnego macierzyństwa nie napawa jej przerażaniem:

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję — napisała aktorka w szeroko komentowanym poście.

Druga córka Olgi Frycz właśnie przyszła na świat. Na instagramowym profilu aktorki pojawiło się nowe zdjęcie z dzieckiem. Dziewczynka urodziła się 18 października i zgodnie z zapowiedziami otrzymała imię Zofia:

Nasza Zosieńka. Helenka nie może opanować radości. Tata (sportowiec Łukasz Nowak - red.) pęka z dumy. Babcie i dziadkowie zakochani po uszy. Ja jestem najszczęśliwsza na świecie, że mam już przy sobie moje dwie najukochańsze córeczki. 18.10.2021. PS. Czujemy się wspaniale - czytamy.

Gratulacje pod fotografią złożyły już m.in. Zosia Zborowska, Ania Starmach, Agata Rubik i Aleksandra Kwaśniewska.

Przyłączamy się!

Kim jest Łukasz Nowak, ojciec dziecka Olgi Frycz?

 Łukasz Nowak jest sportowcem, instruktorem sportów ekstremalnych i podróżnikiem. 

Zobacz także: