Olga Frycz poleciała z córką na Bali

Olga Frycz zdradziła na swoim Instagramie, że właśnie wybiera się w podróż na Bali. "Długa podróż przed nami, oj długa, ale na miejscu czeka na nas słoneczko i piaseczek" - napisała aktorka zamieszczając zdjęcie z córką z lotniska.

Internautki życzyły Oldze miłej podróży i poprosiły, żeby podzieliła się wrażeniami z tak długiego lotu z małym dzieckiem. 

Przypomnijmy, że córka Olgi Frycz niedawno skończyła roczek, a aktorka też obchodziła swoje urodziny. Może dlatego obie Panie postanowiły zrobić sobie babski wyjazd na Bali.  

Fanki zaniepokojone wyglądem Olgi Frycz

Olga Frycz na Instagramie chętnie dzieli się z fankami swoimi przeżyciami. Aktorka już od samego początku, odkąd urodziła córeczkę nie miała oporów, żeby pokazywać jej twarz. Niedawno Olga Frycz poinformowała fanki o rozstaniu z tatą Helenki.

Widać, że aktorka stworzyła mini społeczność ze swoimi fankami i często korzysta z porad innych mam i dzieli się z nimi swoimi doświadczeniami. Taka szczerość procentuje i dzięki temu aktorka może liczyć na wsparcie ze strony Internautek. 

Pięknej wyprawy chudzinko, Dlaczego Pani tak chudnie?, Coraz mniej Pani - pisały zaniepokojone fanki.

Rzeczywiście patrząc na ostatnie zdjęcia Olgi Frycz, widać, że aktorka wróciła do formy sprzed ciąży, a nawet jest jeszcze szczuplejsza. Mamy nadzieję, że Olga Frycz wypocznie na wyjeździe i wróci z nową energią.