Dlaczego Olga Bołądź i Sebastian Fabijański rozstali się?

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański nie są już razem. To wielkie zaskoczenie, zwłaszcza, że aktorska para była ze sobą zaręczona i nawet podobno kupili wspólne mieszkanie. 

Jak podaje "Fakt" przyczyną rozstania była różnica charakterów. Podobno Olga Bołądź miała dość tego, że Sebastian nie miał dla niej czasu.

Oboje mają ciężkie charaktery. Olga uważa, że Sebastian nie nadaje się do stworzenia stałego związku. On po miesiącach ekstazy zaczął zamykać się w sobie. Olga miała dość, że od kilku miesięcy żyła tak jakby była sama. Nie miał dla niej w ogóle czasu, a ona potrzebuje poczucia bezpieczeństwa. - czytamy w Fakcie

Ostatnie miesiące były dla Olgi Bołądź i Sebastiana Fabijańskiego trudne. Zarówno Olga, jak i Sebastian mają mocno napięty grafik i ciągle pracują przy kolejnych produkcjach, co nie służy związkowi.

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański: zaczęło się tak pięknie

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański poznali się na planie filmu "Botoks" Patryka Vegi i od tego czasu byli nierozłączni. Pierwszy raz publicznie aktorska para pojawiła się na premierze filmu "Volta" w czerwcu 2017 roku. W jednym z wywiadów Sebastian Fabijańki przyznał, że łączy go z Olgą uczucie:

Tak, to prawda, że łączy mnie coś więcej z Olgą. A czy jestem zakochany, to mogę powiedzieć tylko jej. - powiedział aktor

W czerwcu para zamieszkała razem, a w listopadzie pojawiła się informacja, że Olga Bołądź i Sebastian Fabijański zaręczyli się. Pierścionek zaręczynowy na palcu aktorki potwierdził, że to nie była plotka.

W tym roku Olga Bołądź i Sebastian Fabijański zdecydowali się na zakup wspólnego mieszkania. Jak donosił magazyn "Party", para kupiła dwupoziomowy apartament na warszawskim Wilanowie. Za mieszkanie, którego budowa jeszcze trwała, aktorzy zapłacili prawie milion złotych.

Teraz wszyscy czekali już tylko na informację o ślubie. Jednak jak pokazuje życie, taki związek może zakończyć się rozstaniem, jak w przypadku Olgi Bołądź i Sebastiana Fabijańskiego.

Niestety proza życia zabiła tę miłość. Różnica charakterów jest dla nich nie do pokonania. - mówi w Fakcie znajoma pary