Niedawno Ola Domańska podzieliła się intymnym zdjęciem, uchwyconym podczas karmienia piersi, które miało potwierdzić przyjście na świat pierwszego dziecka znanej aktorki. Choć niegdyś Ola słynęła z pogadanek i przezabawnych filmików na swoim profilu na Instagramie, od jakiegoś czasu gwiazda bardzo ceni sobie swoją prywatność i zwraca uwagę na to, co publikuje w Internecie. Mimo to, to właśnie na Instagramie Ola potwierdziła plotki na temat ciąży i zamieściła zdjęcie z maluszkiem. Teraz aktorka pokazuje, jak zmieniło się jej ciało w czasie ciąży. 

Ola Domańska pokazuje ciało po ciąży

Ola na najnowszym zdjęciu pozuje w wygodnym, sportowym komplecie bielizny. Aktorka próbuje założyć spodnie, które nosiła przed ciążą.

Dzień dobry Buziaczki! Chciałam tu tylko nadać sobie tytuł PIERWSZEJ NAIWNIACZKI za to, że myślałam, iż wskoczę już w jeansy przedciążowe - pisze na Instagramie Ola Domańska

W komentarzach pojawiło się wiele wypowiedzi polskich celebrytek, które podzieliły się swoimi doświadczeniami z podobnych sytuacji. "O stara! miałam to samo, mierze te spodnie co tydzień i mam takie „HALO PRZECIEŻ KARMIE PIERSIO, daleko jeszcze papo smerfie do tej figury sprzed ciąży?" - napisała Zosia Zborowska, która niedawno urodziła pierwsze dziecko, Nadzieję. Do dyskusji przyłączyła się także znana podcasterka, Joanna Okuniewska: "MINĄŁ ROK, JA NADAL WIERZĘ ŻE KIEDYŚ W MOJE WEJDĘ".