Jak dostać rolę w filmie w czasie pandemii? To nie jest prosta sprawa, bo w końcu większość castingów nie działa tak jak dotychczas. Tymczasem Ola Domańska znalazła swój własny sposób! Na swoim koncie na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym do złudzenia przypomina księżną Dianę. Poprosiła też Kristen Stewart o odstąpienie jej roli w nowym filmie Paula Larraina. Co prawda Ola Domańska prowadzi swoje konto na Instagramie z dużym przymrużeniem oka, i mało prawdopodobne jest, by ten post był „na poważnie”, ale ostatecznie musimy przyznać, że byłaby wspaniałą Lady Di!

Ola Domańska jak księżna Diana. To zdjęcie robi furorę w sieci

O Aleksandrze Domańskiej – młodej gwieździe polskiego kina – szersza publiczność usłyszała po sukcesie serialu „O mnie się nie martw”, w którym aktorka zagrała prawniczkę Joannę Zarzycką. Ola Domańska pojawiła się też w takich produkcjach, jak: „Podatek od miłości” czy „(Nie)znajomi”.

W ostatnim czasie Ola Domańska stała się jednak nie tylko gwiazdą filmową, ale też prężnie działającą instagramerką, która w niebanalny sposób prowadzi swoje konto na Instagramie. Jest przebojowa, odważna, łamie utarte schematy. Jest w niej bunt i pewność siebie, a także sporo samoakceptacji, której tak wielu z nas wciąż brakuje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Domańska (@aleksandra.domanska) Cze 25, 2020 o 1:49 PDT

 

Czy po sukcesie na Instagramie Aleksandra Domańska zapragnęła kariery międzynarodowej? Być może, ale przede wszystkim znów pokazała światu, że ma ogromny dystans nie tylko do siebie, ale też do show-biznesu – sławy, ról, nagród, bycia idealną i wszechstronnie uzdolnioną.

Zobacz też: Lady Kitty Spencer - kim jest bratanica księżnej Diany?

Nowy film o życiu księżnej Diany. W roli głównej Kristen Stewart

Niezależnie od tego, Ola Domańska rzeczywiście jest podobna do księżnej Diany, a po ścięciu włosów jest to jeszcze bardziej widoczne. Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że przygotowywany jest nowy film o życiu Lady Di. W główną rolę – według doniesień prasy – wcielić się ma Kristen Stewart, a całość wyreżyseruje Paul Larrain – autor m.in. filmu „Jackie” z Natalie Portman.

Ola Domańska marzy o karierze w Hollywood?

Aleksandra Domańska postanowiła więc skorzystać z okazji i nagrała specjalny film na InstaStory, w którym wciela się w Dianę Spencer. Oznaczając reżysera filmu, zapewniała, że z przyjemnością zagrałaby słynną księżną. Potrafi mówić po angielsku.

"Kristen Stewart oddaj mi rolę"

Oprócz InstaStory na koncie Oli Domańskiej pojawiło się również zdjęcie, na którym polska aktorka do złudzenia przypomina zmarłą tragicznie księżną Dianę. Ta sama fryzura, te same ogromne błękitne oczy. Pod zdjęciem gwiazda zwróciła się bezpośrednio do Kristen Stewart, prosząc ją o odstąpienie jej roli z wiadomych i logicznych przyczyn:

"Come on! We can work it out! The sky is the limit (No dalej! Możemy się dogadać. Tylko niebo nas ogranicza) – napisała Aleksandra Domańska.

Ola Domańska nie musiała długo czekać na reakcję swoich fanów.

Nowa fryzura, nowa Ty!

- Fajne klimatyczne zdjęcie. Myślałam, że to księżna Diana – napisała jedna z komentujących. – Lady Di jak w mordę strzelił – dodała kolejna fanka.

Ktoś nawet stworzył nowy hashtag #domańskanadianę. Co sądzicie o tym zdjęciu? Zdajemy sobie sprawę z tego, że ten post to kolejny żart błyskotliwej aktorki, ale serio, Ola Domańska w tej fryzurce wygląda jak księżna Diana! P.S. Świetna krótka fryzurka!

Zobacz też: Książę William o śmierci ukochanej matki