Premiera siódmej części kultowego serialu fantasy „Gra o tron” już 16.lipca w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, w Polsce premiera 17 lipca. Sezon będzie krótszy niż zwykle, a ostatni odcinek zostanie wyemitowany 28 sierpnia. Do końca całego serialu zostanie wtedy już tylko jeden sezon planowany na 2018 r. HBO wypuściło właśnie bardzo ciekawy zwiastun serialu „Gra o Tron 7”.

Cersei Lannister zasiadająca na Żelaznym Tronie, zmartwychwstały John Snow, Daenerys matka smoków – ta trójka bohaterów znalazła się w zwiastunie HBO. Wygląda na to, że każdy z nich ma ten sam cel – tytułowy tron.  Każdy jednak gdzie indzie – Deanerys na Smoczej Skale, Jon Snow w Winterfell, a Cersei w Królewskiej Przystani.

Twórcy "Gry o Tron" zapowiedzieli już, że pracują nad kontynuacją serialu. W prace zaangażowani są twórcy i producenci (Dan Weiss, David Benioff), scenarzyści (Max Borenstein, Brian Helgeland, Jane Goldman i Carly Wraykon) oraz autor książki George R.R. Martin. 

Rzecznik HBO powiedział:

Przygotowanie kontynuacji trwa tyle czasu, ile potrzebują na to scenarzyści. Na podstawie scenariuszów ocenimy, jak się rozwinie historia.

 

Jak zwykle zwiastunowi towarzyszy atmosfera niepewności, a scenografia i kostiumy zachwycają. Czekamy z niecierpliwością na siódmy sezon Gry o Tron na HBO w połowie lipca!