Nadmiar pracy i obowiązków, brzydka pogoda czy po prostu zły humor to czynniki, które sprawiają, że czasem jest nam naprawdę ciężko cieszyć się małymi rzeczami. Jednak każdy dzień jest wyjątkowy i przynosi nam coś nowego, radosnego, jakąś małą przyjemność, którą trzeba nauczyć się dostrzegać. Z pewnością mogą nam w tym pomóc zmysły. To właśnie one są drogą, wiodącą ku przyjemnościom. Dzięki nim każdy moment dnia może zyskać zupełnie inny wymiar. Zmysły potęgują nasze doznania, zwłaszcza wtedy, gdy potrafimy z nich świadomie korzystać. Węch, wzrok lub dotyk mogą sprawić, że odkryjemy przyjemność z, na pozór, zwykłych, codziennych czynności. Każdego dnia szukamy takiej chwili wytchnienia, gdy na moment możemy się zatrzymać, odetchnąć i zrelaksować.
Jest to tym bardziej ważne, że współczesne kobiety prowadzą niezmiernie aktywny tryb życia. Będąc cały czas w ruchu, podejmują ciężkie decyzje zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym i właśnie wtedy łatwo zapomnieć o chwili tylko dla siebie. Nawet pięć minut spędzonych w spokojnej, miłej atmosferze może poprawić nasze samopoczucie na resztę dnia. Niezwykle ważne jest to, aby w każdym dniu odnaleźć moment przyjemności, który pozwoli nam, choć na chwilę przenieść się gdzieś daleko od obowiązków dnia codziennego. Takim niezwykłym momentem może stać się chwila spędzona z kubkiem ciepłego napoju w ręku.
Aby umilić każdy dzień i odnaleźć w nim swoją małą przyjemność marka Lipton opracowała oryginalną formułę koktajli owocowych – Pokusę Letnich Owoców, Rozkosz Cytrusów, Czar Dzikiej Róży i Czarnej Porzeczki. To absolutna nowość w ofercie marki, która pozwoli zasmakować owoców o każdej porze roku. Koktajle owocowe są pełne suszonych, starannie wyselekcjonowanych owoców, które dzięki torebce piramidce mają więcej przestrzeni, aby się rozwinąć. To sprawia, że w ciągu zaledwie kilku chwil otrzymujemy napój o niezwykłym smaku i aromacie. Nasze zmysły zostają pobudzone i porywają nas w egzotyczną podróż po krainie przyjemności i relaksu. Kraina ta może nabrać smaku letnich owoców, takich jak: maliny i truskawki, które dla wielu z nas są pokusą nie do odparcia. Przyjemność, płynąca z nowych koktajli owocowych może mieć także smak rozkosznych cytrusów, a więc pomarańczy i mandarynek. Warto też pozwolić się urzec czarowi dzikiej róży i czarnej porzeczki.
Koktajle owocowe, dostępne od marca w ofercie marki Lipton pozwolą odnaleźć momenty odpoczynku i relaksu każdego dnia. Zmysłowe i pełne magii smaki koktajli owocowych kryją w sobie nowych wymiar przyjemności!     
Sugerowana cena detaliczna: 5,65 zł