Karty tarota odkrywają przed nami świat tajemnic zawsze, kiedy tego potrzebujemy. Mogą nam odpowiedzieć na pytania o przyszłość, a także doradzić, jak postąpić w danej sytuacji. Tarot ogólny na dany rok przepowiada nastroje, jakie zapanują na świecie, co może się wydarzyć i na czym powinniśmy się skupić w najbliższych miesiącach. Odkrywamy kartę tarota na 2023 rok — to Rydwan. W arkanie ma numer VII. Rydwan oznacza rywalizację, dążenie do sukcesu, pracę i triumf.

Karta Rydwan — co przepowiada?

Karta Rydwanu w tarocie oznacza życiową drogę w określonym kierunku. Symbolizuje także silną wolę, działanie i męską energię czynu. Mówi o tym, że aby dojść do czegoś wielkiego, należy podejmować trudne decyzje, a na sukces trzeba zapracować. Rydwan w 2023 roku przepowiada konieczność wzięcia losu w swoje ręce. Tylko wtedy, gdy podejmiesz ryzyko, masz szansę na osiągnięcie swoich celów. W codziennym życiu wróży podróż, zmianę miejsca zamieszkania lub otoczenia jako warunek zwycięstwa. Rydwan może też oznaczać rywala, osobę, która będzie próbowała odebrać nam zasługi i przyjdzie nam się z nią skonfrontować.

Zobacz też:

Karta Rydwan w miłości

W sprawach uczuć Rydwan to rok sprzyjający romansom i flirtom. Wpisana w nią rywalizacja może prowadzić do sporów, ale też do trudnej drogi prowadzącej do założenia szczęśliwego związku. Miłość będzie wiązała się w tym roku z kłopotami i przeszkodami. Karta Rydwanu na 2023 rok w związkach zapowiada rozpalenia ognia uczuć i seksualności. W tym okresie należy zabiegać o partnera i okazywać mu zainteresowanie. W stałych związkach warto przywrócić wartości, które łączą partnerów, sięgnąć do wspólnych przygód i wyjazdów, a najlepiej wyruszyć w podróż we dwoje. W związku może pojawić się ważna kwestia do wyjaśnienia.

Karta Rydwan w pracy i finansach

W sprawach zawodowych karta Rydwan wróży w 2023 roku sukces, awans, zwycięstwo nad rywalami, ale tylko pod warunkiem uczciwej pracy. Do zdobycia celu konieczna jest wytrwałość, skupienie i opanowanie. Możliwe są wyjazdy służbowe, zmiany stanowiska, siedziby firmy lub warunków pracy. Rydwan przynosi szansę na bogactwo tym, którzy nie boją się podjąć ryzyka. Nowe inwestycje, projekty i dopasowanie do świata są podstawą szczęścia w finansach. Ostrzega, by pilnować spraw związanych z pieniędzmi — obserwować konto, pilnować portfela, zamykać drzwi i sprawdzać akcje.

Sprawdź też:

 

Zobacz także: