Rytuał odcięcia więzów energetycznych jest praktykowany w sytuacji, kiedy relacje z drugą osobą stają się dla nas toksyczne. Tak właśnie jest w przypadku rozstania, z którym wiążą się przykre dla nas emocje. Dlatego wykonanie odpowiedniego rytuału jest tak ważne, aby przywrócić duchowy balans i naładować się pozytywnymi wibracjami. 

Rytuał odcięcia więzów energetycznych

Wchodząc w relację z drugą osobą, a szczególnie miłosną, tworzą się między osobami niewidzialne więzy energetyczne. W ten sposób aktywujemy przewód energetyczny i właśnie nim niewerbalnie komunikujemy się z partnerem. Przesyłamy mu swoje emocje, myśli i wibracje energetyczne. Jednak gdy rozstajemy się z bliską nam osobą i nie odetniemy łączących nas sznurów energetycznych, jesteśmy skazani na duchowe cierpienie. Jeśli mimo rozstania nadal myślisz o swoim byłym, koniecznie wykonaj rytuał odcięcia więzów energetycznych. Dzięki przecięciu łączącego was połączenia w końcu zaczniesz cieszyć się życiem. A może już niebawem znajdziesz miłość swojego życia?

Przeczytaj: 

Rytuał odcięcia więzów energetycznych. Wykonaj go w domu

Definitywne zakończenie związku jest związane z przecięciem sznura energetycznego. Wykonaj sprawdzony rytuał odcięcia więzów energetycznych i naładuj się dobrymi wibracjami.

  1. Znajdź spokojne, ustronne miejsce, tak aby nikt ci nie przeszkadzał.
  2. Połóż się na podłodze, a jeśli nie możesz, usiądź na krześle z oparciem.
  3. Rozluźnij ciało.
  4. Weź kilka spokojnych, głębokich oddechów.
  5. Zamknij oczy i poproś swoich duchowych przewodników o uwolnienie z więzów energetycznych.
  6. 3 razy wypowiedzi słowa: pomóż mojej duszy, rozcinając więzy energetyczne, które łączą mnie z [imię osoby]. Otoczcie mnie światłem dobrej energii. Dziękuję.
  7. Po zakończeniu rytuału oczyść pomieszczenie, w którym się znajdujesz ze złych wibracji.

Wykonując rytuał, możesz wyobrazić sobie spętanie sznurem, rozcięcie go, a następnie przypływ pozytywnych wibracji. Po wykonaniu tego rytuału wasza relacja została zakończona.