Ta jedna rzecz sprawi, że nasz seks będzie gorszy

Wydaje ci się, że mężczyzn pociągają szczupłe kobiety, dlatego ciągle stosujesz nowe diety? To błąd, okazuje się, że mężczyźni wolą kobiety o pełniejszych kształtach i z takimi kobietami seks jest dla nich atrakcyjniejszy. Zresztą zanim dojdzie do chwil uniesienia, poprzedza to zazwyczaj romantyczna kolacja, a podczas niej chodzi przecież o to, żeby się delektować, a nie liczyć kalorie. Dodatkowo afrodyzjaki pobudzają i sprawiają, że nasz seks jest jeszcze bardziej namiętny.

Zatem zamiast katować się drakońskimi dietami, zaakceptuj siebie i wykorzystaj swoje kompleksy jako atuty. Uwierzcie, że dla mężczyzn o wiele bardziej atrakcyjne są piękne kobiece kształty, niż kości, które wbijają się w żebra. Zaszalej z seksowną bielizną, zainwestuj w zmysłowe perfumy, zrób się na bóstwo i zapomnij o kompleksach. Jesteś atrakcyjną kobietą, niezależnie od rozmiaru i najwyższa pora tak o sobie myśleć.

Diety powodują spadek libido 

Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto zrezygnować z odchudzania się. Radykalne diety powodują zaburzenia hormonalne, a to wpływa na nasz seks: obniża libido i powoduje problemy z osiągnięciem orgazmu. Dodatkowo spadek libido wpływa na nasze samopoczucie i nastrój. Kiedy się obniża możemy nie mieć nawet ochoty na seks, co negatywnie może wpłynąć na wasz związek.

Dlatego zanim zdecydujesz się na odchudzanie, może lepiej zainwestować w aktywność fizyczną. To poprawi nasze samopoczucie, a dodatkowo wpłynie na naszą sylwetkę.