Cudowne właściwości liści laurowych są od wieków znane w ludowej magii. Rzymianie wierzyli, że domostwo, w którym rośnie drzewko laurowe, jest chronione przed chorobamizłymi mocami, a nawet uderzeniem pioruna. Nazywane było także dobrym aniołem, opiekunem domu. Takie wierzenia zawędrowały razem z rośliną także do nas. Ceniono ją nie tylko w kuchni, ale także w rytuałach ochronnych. Dzisiaj wiemy, że oczyszczający rytuał z liściem laurowym uchroni cię od stresu. Zajmie ci tylko 5 minut, a efekty odczujesz przez długi czas.

 

Oczyszczający rytuał z liściem laurowym uchroni cię od stresu. Jak się przygotować?

Liście laurowe od wieków wykorzystywano jako ochronę przed nieszczęściami i remedium na choroby. Stres, chroniczne zmęczenie, lęki i apatia także znikną za pomocą prostego rytuału. Będziesz potrzebować minimum 5 całych, jak najlepiej zachowanych, liści laurowych. Świetnie sprawdzą się liście zebrane własnoręcznie i ususzone domowym sposobem. Przygotuj też gorącą wodę i miseczkę.

Zobacz też:

Oczyszczający rytuał z liściem laurowym uchroni cię od stresu. Jak go wykonać?

  • Rytuał z liściem laurowym zaczynamy od ułożenia listków na stole tak, aby nałożyć każdy palec prawej ręki na osobnym liściu.
  • Przykładamy dłoń do liści, zamykamy oczy.
  • Formujemy intencję z prośbą o uwolnienie od stresu i oczyszczenie ciała oraz umysłu.
  • Następnie liście zbieramy i wkładamy do miseczki.
  • Zalewamy laur wrzątkiem i zaparzamy 3 minuty.
  • Po tym czasie napar możemy wypić lub dodać do kąpieli

Liście laurowe nie tylko pomogą nam uwolnić się od stresu, ale także ochronią nas przed nieszczęściami i niepokojem. Warto suche liście laurowe trzymać pod łóżkiem, by przyciągnąć pieniądze, a pod poduszką, by odgonić koszmary. Napar pity regularnie w małych liściach łagodzi też duszności i kaszel.

Zobacz też:

 

Zobacz także: