H&M ma nową markę Nyden

Niebawem, ponieważ już w pierwszej połowie roku 2018 H&M będzie prezentował światu swoją nową markę. Nazywa się Nyden, co jest połączeniem szwedzkich słów „nowe” i „to”

Nyden ma być luksusem w przystępnej cenie, którego produkty będą skierowane do współczesnych Millenialsów. W przeciwieństwie do innych marek Nyden nie ma gonić za bieżącymi trendami, które zmieniają się jak w kalejdoskopie, a przy tworzeniu kolekcji korzystają z porad influencerów. To oznacza bardzo wiele modowych współprac.

Pierwsze z nich to kolekcje z artystą tatuatorem Doctorem Woo oraz szwedzką aktorką Noomi Rapace.

O samej premierze Nyden na rynku wciąż niewiele wiadomo, ale pewne jest, że ubrania będą dostępne także w sklepie online a na otwarcie H&M szykuje wydarzenia typu pop up.

„Nieustannie wdrażamy i testujemy nowe pomysły. Nyden jest małym start upem i nie możemy się już doczekać, żeby wkrótce zdradzić więcej.”, mówią przedstawiciele H&M Group.

Arket nowa marka H&M

W zeszłym roku H&M zaprezentował na rynku markę Arket, którą skierował do minimalistów w modzie. Kolekcje Arket to przede wszystkim funkcjonalność i bardzo dobra jakość. Stąd wyższe niż w H&M ceny. Arket dostępny jest dla polskich klientów w sklepie internetowym.

Jesteście ciekawi marki Nyden?