Numerologia związku: jak ją obliczyć?

Numerologia to nauka, która na podstawie obliczeń matematycznych określa cechy charakterystyczne dla danej cyfry. Każda osoba ma swoją numerologiczną liczbę. Możesz ją obliczyć w bardzo prosty sposób. 

  1. Zapisz dokładnie datę urodzenia, np. 12.04.1989.
  2. Zsumuj liczby w dacie urodzenia: 1+2+0+4+1+9+8+9 = 34
  3. Jeśli wszyła ci liczba dwucyfrowa, np. 34, dodaj do siebie cyfry: 3+4 = 7
  4. Wynik wskazuje twoją liczbę numerologiczną.

W ten sam sposób możesz policzyć liczbę numerologiczną twojego partnera.

Przeczytaj: 

Gorące połączenie: 1 + 7

Numerologiczna 1 jest pełna optymizmu i charyzmy. Dodatkowo jest błyskotliwa i kreatywna. Często numerologiczne  1 to osoba nadmiernie pedantyczna i przekonana o swojej doskonałości. W pracy zawodowej będzie się świetnie realizować na stanowiskach kierowniczych. Jednoczenie w związku jest niezwykle troskliwa, opiekuńcza i empatyczna. Życie z 1 to niekończąca się przygoda. Numerologiczna 7 to osoba dość zamknięta, ceniąca sobie spokój i rozwój duchowy. Jednocześnie jest bardzo elegancka i uwielbia otaczać się pięknem. Bywa postrzegana jako osoba ekscentryczna. W miłości ceni stabilizację, ale gdy otworzy się partnera, w związku będzie gorąco.

To ci się spodoba: 

 

Stabilizacja i zaufanie:  6 + 9 

Numerologiczna 6 to osoba, dla której najważniejsza jest miłość. Jest niezwykle empatyczna i czuła. Numerologiczna 9 jest spokojna, wyważona, o szerokich zainteresowaniach i analitycznym umyśle. W związku bardzo empatyczna, a jeśli kogoś pokocha, darzy go bezgraniczną miłością i zaufaniem. Połączenie 6 i 9 tworzą związek oparty na przyjaźni, miłość, zaufaniu, podobny poczuciu humoru i zainteresowaniach. Darzą się zaufaniem i wzajemnie inspirują. Idealnie pasują do siebie pod względem intelektualnym, ale także seksualnym. Nic tylko zazdrościć.

Zobacz także:

To cię z pewnością zainspiruje: 

Wierzysz w numerologię? A może wykorzystujesz ja w swoim życiu? Koniecznie daj nam znać w komentarzu na Facebooku.