To, jakie mamy cechy charakteru, w dużej mierze wynika z naszych znaków zodiaku, ale też z numerologii. Szczególnie, jeżeli chodzi o kwestie związane z naszą seksualnością. To właśnie nasze pierwotne cechy, wynikające z tego, pod jaką gwiazdą się rodzimy, mają wpływ na to, jacy jesteśmy z łóżku. Okazuje się, że osoby o tej cyfrze numerologicznej to najlepsi kochankowie. Ich partnerzy nie mają na co narzekać w sypialni.

Numerologia: osoby o tej cyfrze numerologicznej to najlepsi kochankowie

Jakie są cechy najlepszego kochanka? Oczywiście każdy człowiek ma swoje upodobania pod względem łóżkowym. Istnieje jednak kilka uniwersalnych cech, które sprawiają, że ktoś nie ma sobie równych w alkowie. 

Zobacz także: 

Właśnie tymi cechami charakteryzują się osoby o cyfrze numerologicznej 6. Jak dowiedzieć się, komu przypisana jest właśnie ta cyfra? 

Wystarczy dodać do siebie wszystkie cyfry, które znajdują się w naszej dacie urodzenia. Gdy otrzymamy liczbę dwucyfrową, wówczas obie cyfry ponownie sumujemy, aż otrzymamy jedną. Właśnie to jest nasza cyfra numerologiczna.

Znalazłeś się w szczęśliwej grupie szóstek? To znaczy, że jesteś dobrym kochankiem. 

Numerologiczne szóstki to najlepsi kochankowie. Są czułe i odważne

Numerologiczne szóstki są rewelacyjnymi kochankami. Są to bowiem osoby całkowicie oddane swoim partnerom. Zależy im na tym, żeby dotrzeć do ich wnętrza i jednocześnie dowiedzieć się, co sprawia im przyjemność.

Zobacz także:

W dodatku szóstki w sypialni łączą czułość z nutą pikanterii. Będą delikatne, a jednocześnie spełnią najskrytsze fantazje erotyczne swoich kochanków. To jak połączenie wody i ognia, co nie da się ukryć, jest najlepszą kompilacją w sypialni. 

Co istotne, szóstki nie boją się rozmawiać o uczuciach. Dlatego też zawsze powiedzą, czego oczekują od swojego kochanka i będą chciały dowiedzieć się, co jemu sprawia przyjemność, a jakich rzeczy woli unikać w łóżku. Jak natomiast wiemy, szczerość to podstawa w alkowie.

Zobacz także: