Styczeń to miesiąc, który w 2023 roku jest numerologiczną 8. Co to może dla nas oznaczać? Z pewnością przyniesie nam wiele możliwości i energii do działania. Może jednak zakłócić pewne istotne aspekty naszego życia, które są związane ze sferę uczuciową. Zobacz, jaka dokładnie jest numerologia na styczeń 2023 i przekonaj się, co to dla ciebie oznacza. 

Numerologia na styczeń 2023

Biorąc pod uwagę to, że mamy 2023 rok, styczeń tym razem jest numerologiczną 8. Wylicza się to poprzez dodanie do siebie numeru miesiąca oraz roku - 01.2023. 0+1+2+0+2+3=8 - właśnie w ten sposób otrzymujemy numerologiczną cyfrę. 

Zobacz także: 

Co to znaczy, że styczeń jest numerologiczną ósemką? Jest to miesiąc, który przyniesie nam docenienie za wszystko, co zrobiliśmy w tym kierunku w minionym roku. Jeżeli zatem ciężko pracowaliście na sukces, możecie być pewni, że w końcu on nadejdzie. To jednak nie wszystko. 

Styczeń to numerologiczna 8. Ześle nam pieniądze, ale zabierze miłość

Sukces wiąże się z pieniądzmi i awansem. Dlatego możemy być pewni, że styczeń przyniesie nam bogactwo oraz upragnioną posadę. Osiągniemy satysfakcję na polu zawodowym i małymi krokami będziemy spełniać wszelkie postanowienia noworoczne. 

Musimy jednak uważać w miłości. Numerologiczna ósemka nie sprzyja bowiem relacjom. Dlatego warto zadbać o związek, zanim będzie za późno. Najgorsze, do czego możemy doprowadzić, to niedopowiedzenia i zazdrość. 

Warto zadbać też o relacje z innymi ludźmi - nie tylko z ukochaną osobą. To dobry moment, żeby docenić przyjaciół i poświęcić im trochę czasu. Warto też naprawić i zacieśnić więzy rodzinne. 

Zobacz także:

A wy jakie macie plany na styczeń? Koniecznie uwzględnijcie w nich znaki, które wysyła wam numerologia. 

Zobacz także: