Grudzień to magiczny miesiąc nie tylko ze względu na nadchodzące święta. W tym roku czeka nas wyjątkowy klimat. Świadczy o tym już prognoza astrologiczna na grudzień 2023 roku, która jest pełna niezwykłych zjawisk, ale nie tylko. Również numerologia na grudzień 2023 roku jest niezwykła - to bowiem liczba mistrzowska. Sami zobaczcie, czym się charakteryzuje i w jaki sposób na nas wpłynie. 

Numerologia na grudzień 2023 jest mistrzowska

Aby obliczyć liczbę numerologiczną dla grudnia, musimy dodać do siebie cyfry znajdujące się w miesiącu oraz roku. Tym samym poznamy indywidualną numerologię na koniec tego roku.

Zobacz także: 

Należy wykonać następujące równanie: 

1 + 2 + 2 + 0 + 2 + 3 = 10.

Z reguły dodajemy dalej, aby otrzymać tylko jedną cyfrę numerologiczną. Tym razem zostawiamy tak, bo 10 to liczba mistrzowska. Numerologia na grudzień 2023 roku wynosi zatem 10. 

Numerologiczna 10 - charakterystyka

Numerologiczna 10 to magiczna liczba. Nic więc dziwnego, że ten miesiąc, w związku z tym, że się nią charakteryzuje, również będzie niezwykły. Czeka nas magiczny czas i to nie tylko ze względu na nadchodzące wielkimi krokami święta. Co konkretnie się wydarzy?

Zobacz także:

Ta cyfra numerologiczna sprawi, że z pewnością nie będziemy nudzić się w grudniu. Będziemy mieli ręce pełne roboty, a jedyny moment, kiedy zabraknie nam motywacji do działania, to przesilenie zimowe, czyli pierwszy dzień zimy 22 grudnia. Wtedy odczujemy chwilowy spadek formy, ale szybko nadrobimy zaległości. Numerologiczna 10 nie lubi bowiem nudy i stagnacji. To jednak nie wszystko. 

Zobacz także:

1 w tej liczbie świadczy o tym, że poczujemy się ważni. Będziemy mieć skłonności przywódcze i zaczniemy wychodzić z inicjatywą. 0 jest natomiast cyfrą boską. To sprawi, że poczujemy magię - zwłaszcza w okresie świątecznym. Anioły będą nad nami czuwać i sprawią, że wszystko, co sobie zaplanujemy, się powiedzie.