Numerologia daty ślubu: co to jest?

Numerologia daty ślubu pomoże ci wybrać datę, kiedy najlepiej zawrzeć związek małżeński. Do tej pory najpopularniejszymi przesądami związanymi z datą ślubu były te dotyczące literki "R" w miesiącu. Istnieje przesąd, który mówi, że jeśli weźmiesz ślub w miesiącu z tą literą, to wasze małżeństwo będzie szczęśliwe i trwałe. Dlatego najwięcej ślubów odbywało się w czerwcu, sierpniu i wrześniu. Lipiec czy maj nie były tak oblegane. Dzisiaj tak naprawdę ciężko być wybrednym, kiedy zapisy na ślub są na dwa lata wcześniej i nie chcąc czekać tak długo, bierzemy datę, która jest wolna. A co gdyby spojrzeć na ten temat z punktu widzenia numerologii?

Numerologia daty ślubu pomoże ci wybrać najlepszą datę na ślub i nie będziesz musiała przejmować się innymi przesądami. Czego możemy dowiedzieć się z numerologii daty ślubu?

 1. Czy będziecie szczęśliwi w małżeństwie?
 2. Czy partner/partnerka nie dopuści się zdrady?
 3. Jakie będzie twoje małżeństwo?
 4. Czy będziecie się dogadywać i szukać kompromisów?
 5. Czy wasze małżeństwo będzie pod znakiem kłótni?

W naszym artykule pomożemy ci obliczyć datę ślubu i podpowiemy, jaka data jest najlepsza na wypowiedzenie sakramentalnego "TAK".

PRZECZYTAJ:

Numerologia daty ślubu: jak NIE obliczać daty ślubu?

W internecie jest wiele błędnych metod na obliczenie daty ślubu. Jeśli zbytnio nie interesujesz się numerologią i przypadkowo trafisz na pierwszy lepszy artykuł z błędem, źle wyliczysz swoją datę ślubu. Później możesz mieć tylko pretensję do autora widmo, który bez sprawdzenia u rzetelnego źródła, powielił błędny sposób wyliczania daty ślubu.

Poniżej przykład, jak NIE obliczać daty ślubu. Podajemy go ku przestrodze.

Rozpisujesz datę zaplanowanego ślubu na czynniki pierwsze i sumujesz. Przykładowo ślub ma się odbyć: 15.06.2024.

Zobacz także:

Obliczasz: 1+5+6+2+2+4=20=2

W ten sposób obliczasz, że chodzi o numerologiczną "2". Niestety to BŁĘDNE wyliczenie.

Jak zatem poprawnie obliczyć numerologiczną datę ślubu?

TO CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESUJE:

Numerologia daty ślubu: jak obliczyć?

Aby obliczyć numerologię daty ślubu, musimy obliczyć Rok Osobisty zarówno u panny młodej, jak i u pana młodego. Oprócz Roku Osobistego ważne jest również wyliczenie Miesiąca Osobistego i Dnia Osobistego u obojga partnerów. Jak to zrobić?

Zacznijmy od obliczenia Roku Osobistego?

Jak obliczyć Rok Osobisty krok po kroku?

 • Przykład: Osoba urodzona 15.12.1998 roku planuje wziąć ślub w 2023 roku.
 • Dodajemy dzień i miesiąc urodzenia oraz rok, w którym planujemy wziąć ślub (2023): 1+5+1+2+2+2+3=16=7
 • Osoba urodzona 15.12.1998 w 2023 będzie w 7 Roku Osobistym.
 • Według powyższego schematu obliczamy Rok Osobisty Partnera.

Kolejnym krokiem będzie obliczenie Miesiąca Osobistego.

Jak obliczyć Miesiąc Osobisty krok po kroku?

Aby obliczyć Miesiąc Osobisty, należy do Roku Osobistego dodać miesiąc planowanego ślubu. Jeśli planujemy zawrzeć związek małżeński w dniu 16.08.2023, to do wyliczonego powyżej Roku Osobistego 7 dodajemy miesiąc 8.

7+8=15=6

Miesiąc Osobisty to: 6

Jak obliczyć Dzień Osobisty?

Aby obliczyć Dzień Osobisty, należy do Miesiąca Osobistego, w tym przypadku "7" dodać dzień ślubu - 16.

6+1+6=13=4

Dzień Osobisty to: 4

Dla osoby urodzonej 15.12.1998 roku, która planuje ślub 16.08.2023 roku.

Rok Osobisty - 7

Miesiąc Osobisty - 6

Dzień Osobisty - 4

Jak zatem odczytywać te numery?

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Numerologia daty ślubu: jaka jest najlepsza data na ślub?

Jaka jest zatem najlepsza data na zawarcie związku małżeńskiego?

 • 6 Rok Osobisty - najlepszy rok na ślub

Jeśli z obliczeń wyszła ci "6" to nie masz się nad czym zastanawiać. To najlepsza liczba w numerologii daty ślubu. Patronką szóstki jest Wenus, bogini miłości. To liczba miłości pod każdą postacią, zarówno fizyczną, jak i duchową. Razem możecie wszystko. Świadomie podchodzicie do decyzji o założeniu rodziny i świadomie będziecie podejmować kolejne decyzje zarówno te biznesowe, jak i rodzinne. Nad 6 Rokiem Osobistym będzie czuwać miłość, harmonia i wspólnota. Jeśli wyszedł ci z obliczeń ten rok, nawet nie masz się nad czym zastanawiać.

 • 3 Rok Osobisty

Trzeci Rok Osobisty jest po szóstym kolejnym świetnym rokiem na datę ślubu. Trójka odpowiada za komunikację, kreatywność, zrozumienie i miłość. O tej liczbie mówi się, że to "liczba Trójcy Świętej", która odpowiada za harmonię. Wibracja tej liczby sprzyja potomstwu, wspólnym przedsięwzięciom i sprawia, że do waszego związku nie wkradnie się nuda.

 • 1 Rok Osobisty

Wybór numerologicznej 1 na dzień ślubu oznacza, że jesteście para bardzo czułą i kochającą się. Wasza dojrzałość do małżeństwa i założenia rodziny jest w stopniu zaawansowanym. Poznaliście się wystarczająco i teraz pora na kolejny etap. W waszej decyzji nie ma przymusu, tylko gorąca chęć spędzenia życia razem. 

 • 2 Rok Osobisty

Dwójka w numerologii daty ślubu oznacza miłość, partnerstwo i oddanie. Odpowiada księżycowi, czyli symbolowi romantyczności. Jeśli wybierzesz tę datę na datę ślubu, możesz być pewna, że opiekuńcza moc księżyca będzie jaśniała nad waszym związkiem. 

 • 8 Rok Osobisty

Ósemka jest wielokrotnością liczby "2", która niesie pozytywne wibracje. Zwielokrotnione do ósemki sprawiają, że w twoim związku nie zabraknie łagodności i cierpliwości względem partnera. Ósemka otwiera się na drugą osobę, niesie chęć pomocy i empatii. Jeśli wyszedł wam 8 Rok Osobisty na datę ślubu, to w numerologii bardzo pomyślny czas, dający szczęście i pomyślność pod każdym względem. Warto z tego skorzystać.

NIE PRZEGAP ARTYKUŁU:

Numerologia daty ślubu: jaka jest najgorsza data na ślub?

 • 9 Rok Osobisty

Dziewiąty Rok Osobisty to najgorszy rok na zawarcie związku małżeńskiego. Jest to czas na robienie porządków i zamykanie starych spraw. Dlatego w tym czasie nie powinniśmy brać ślubu, który jest rozpoczęciem nowego etapu w naszym życiu. Jest to czas oczyszczania. Nie poleca się go na branie ślubu, kupowanie mieszkania czy podpisywania umowy o pracę.  Lepiej zakończyć wszystkie sprawy, które się za nami ciągną i poczekać na rok o lepszej wibracji. Sprawdź, jakie cechy ma numerologiczna 9.

 • 5 Rok Osobisty

Tuż po 9 Roku Osobistym na liście numerologii daty ślubu, kiedy lepiej nie mówić sakramentalnego "tak" jest rok piąty. Dlaczego? To czas kiedy do głosu dochodzi zbyt dużo emocji. To rok bardzo energetyczny. Lepiej nie kusić losu. Rok ten przynosi bowiem do małżeństwa zdrady, uzależnienia, rozwiązłości. Chyba nie trzeba was już bardziej przekonywać?

 • 7 Rok Osobisty

Myślisz, że siódemka przynosi szczęście? Niestety tutaj musimy cię rozczarować. 7 Rok Osobisty to czas analizy własnego wnętrza. Otworzysz się na swoją duchowość. Siódemka przynosi też mądrość, intuicję i ciekawość świata. Ale jak to się ma do małżeństwa? Niestety w związku 7 przyniesie samotność, wyobcowanie. To rok, kiedy nie będzie wam po drodze, a o to raczej nie chodzi w małżeństwie. 

 • 4 Rok Osobisty

Mówi się o nim, że jest to rok neutralny. Niby nie najgorszy na zawieranie małżeństw, ale też i nie najlepszy. Jeśli oczekujesz od swojego życia małżeńskiego czegoś więcej niż nudy i stagnacji, lepiej nie wybieraj tej liczby. Numerologia podpowiada, że czwórka wiąże się przede wszystkim z pracą, a nie miłością.

SPRAWDŹ TAKŻE: