„Stranger Things” 3 – jest nowy zwiastun

W ostatnich dniach pożegnaliśmy „Grę o Tron”, co dla wielu jest końcem pewnej ery zważywszy na to, że film był debiutował na ekranach 8 lat temu. Finał wywołał niemałe kontrowersje i choć to już zamknięta opowieść, widzowie nie odpuszczają i domagają się od producentów… stworzenia alternatywnego zakończenia; takiego, które dopełniłoby sagi w bardziej satysfakcjonujący dla nich sposób.

"Opowieść podręcznej": pierwszy zwiastun 3. sezonu zapowiada rewolucję

Na szczęście wielbiciele seriali nie zostają z pustymi rękami: na ekrany powraca inna elektryzująca produkcja. Mowa o serialu, w którym śledziliśmy losy mieszkańców miasteczka Hawkins autorstwa Braci Duffer: w sieci właśnie pojawił się nowy trailer trzeciej części „Stranger Things”.

Trzecia część „Stranger Things”

Produkcja debiutowała na Netfliksie 15 lipca 2016 roku i od początku zgromadziła wierne grono fanów. Od tamtej pory do pary z wspomnianą wyżej "Grą o Tron" serial jest jednym z najchętniej oglądanych i komentowanych tytułów. Doczekał się też licznych nagród.

„Stranger Things” 3 – kiedy pojawi się na ekranach

Trzeci sezon będziemy mogli zobaczyć już niedługo: premierę zaplanowano na 4 lipca 2019 roku. Widzowie będą mogli zobaczyć 8 odcinków. Póki co wiadomo niewiele: „Stranger Things” 3 będzie się rozgrywać w 1985 roku, a obsada pozostanie bez zmian: poza Billym będziemy śledzić losy Jedenastki (genialna Millie Bobby Brown), Mike’a (Finn Wolfhard), Dustina (Gaten Matarazzo), Lucasa (Caleb McLaughlin) i Willa (Noah Scnapp). Do dotychczasowych bohaterów dołączy kilka nowych postaci, m.in. burmistrz miasta (w tej roli Cary Elwes), miejscowy reporter (Jake Busey) i pracownica w lodziarni Starcourt Mall (Maya Thurman-Hawke).

Sama fabuła pozostaje tajemnicą, natomiast producenci zdecydowali się ujawnić tytuły kolejnych odcinków. Będą to „Susie, słyszysz mnie?”, „Szczury z supermarketu”, „Sprawa zaginionego ratownika”, „Próba sauny”, „Źródło”, „Urodziny”, „Ukąszenie” i „Bitwa o Starcourt”

Będziecie oglądać 3. sezon „Stanger Things”?