Firma Croma, ekspert w dziedzinie dermatologii estetycznej, z dumą ma zaszczyt poinformować, ze spełniła oczekiwania lekarzy i pacjentów, tworząc linie produktów, które dzięki zastosowaniu najnowszej technologii stają się wyznacznikami trendów w nieinwazyjnej medycynie przeciwstarzeniowej.

Już wkrótce na naszym rynku

Princess® Volume - hialuronowy wypełniacz zmarszczek do głębszych zabiegów. Zawiera mocno wiązany krzyżowo żel z kwasu hialuronowego; jest wyjątkowo elastyczny, dlatego efekty są bardzo widoczne i naturalne. Jeśli czujesz, że Twoje policzki straciły objętość, a Twoja skóra potrzebuje silniejszej kuracji, jest to idealny produkt dla Ciebie. Wypełnia policzki i wygładza głębokie zmarszczki oraz fałdy na twarzy, sprawiając, że skóra staje się jędrna i pełna wigoru.

Princess® Contour - pierwszy na rynku produkt przeznaczony do zabiegu mezoterapii całego ciała. Preparat zawiera kwas hialuronowy, który jest stabilizowany przez glicerynę o najwyższym na rynku stężeniu, dzięki czemu głęboko nawilża nawet najbardziej wysuszoną i pomarszczoną skórę. Unikalnie wysoką lepkość i elastyczność żelu Princess® Contour wyróżniają go na tle wszystkich innych konwencjonalnych produktów do mezoterapii. Całe Twoje ciało poczuje zmianę: jędrne pośladki i uda, seksowny dekolt.... Odzyskaj młody wygląd i utrzymaj go tak długo, jak będziesz chciała!