Nowy film Netflix: „Nasha Natasha”

6 sierpnia na platformie Netflix pojawi się film dokumentalny o Natalii Oreiro, który powstał w 2016 roku. Słynna, urugwajska aktorka i piosenkarka zdradziła, że nie będzie to typowa biografia, a zgłębienie tematu jej ogromnej popularności w krajach, które są odległe kulturowo od jej rodzinnego Urugwaju, a dokładniej w Rosji:

Skupiliśmy się na relacji z rosyjską publicznością, z moimi fanami, którzy są ze mną od 15 lat. A ten film jest moim podziękowaniem za te wszystkie lata, za to, że poznałam i pokochałam ten kraj - powiedziała gwiazda

To właśnie w Rosji, Polsce i Czechach, aktorka zyskała szczególną sympatię -  materiał do dokumentu reżyserowanego przez Martina Sastre, powstał podczas 30 dniowej trasy koncertowej po rosyjskich miastach. 

„Zbuntowany Anioł”: Natalia Oreiro

Natalia Oreiro karierę zaczęła od małych ról w reklamach telewizyjnych. Rozgłos zyskała dzięki roli Mili w popularnym w latach 90 serialu „Zbuntowany Anioł”. Wraz z Facundo Araną w roli serialowego Ivo, stanowili jedną z najbardziej lubianych par srebrnego ekranu - każdy, kto wychowywał się w czasach emisji serialu, pamięta opustoszałe o 16:00 ławki i place zabaw i oczywiście Cambio dolor, sączące się z okien mieszkań na parterze. W 1998 roku aktorka wydała swoją pierwszą płytę zatytułowaną Natalia Oreiro, która dosyć szybko zyskała status platyny.