W tym roku wiosna wyjątkowo nas rozpieszcza: przeciwnie niż rok temu, gdy od razu trzeba było przestawić się na temperatury 30+, co mocno skomplikowało sprawę nie tylko jeśli chodzi o garderobę, ale także pokrzyżowało nam też mocno kosmetyczne szyki, bo upały wymogły rezygnacje z ulubieńców, którzy nie bardzo lubią się ze słońcem, mamy czas na spokojne delektowanie się wiosenno-letnimi nowościami. Dziś pogoda daje szanse na długi rozbieg – nie tylko wspomniana wymiana garderoby następuje stopniowo i mamy szansę pocieszyć się lekkimi wiosennymi, dawno nie widzianymi, a bardzo wytęsknionymi ubraniami. To samo tyczy się nowości z dziedziny beauty: jest czas, by zanim zaleje nas fala upałów spróbować tych, z którymi możemy wejść w nowy związek i pożegnać te, które służyły nam chłodniejszą porą.

Nowości kosmetyczne maja – co warto wypróbować

Zresztą umówmy się: nie ma w ciągu roku przyjemniejszej pory zwłaszcza dla tych, które mają chęć na całkowitą wymianę kosmetyczki. A jest w czym wybierać: pośród kosmetycznych nowości na lato są nie tylko lżejsze wersje produktów po które sięgamy cały rok, ale także cała gama nowych zapachów, dla których tak łatwo (i warto) stracić głowę!

Plus: skóra u progu lata aż prosi się o lżejszą pielęgnację i ma prostu inne potrzeby niż wcześniej. Poza tym, nie ma lepszego pomysłu na poprawienie sobie humoru niż sięgniecie po nowy odcień szminki zwłaszcza, jeśli ta ma sprawić, że usta będą dodatkowo wypielęgnowane. O kremie z filtrem nie wspominając - ten od maja (a w zasadzie od kwietnia) powinien zagościć w naszych łazienkach na stałe – i nie ma wymówki, że podkład czy bronzer są w taki wyposażone; prawdziwa ochrona to ta, która idzie na krem nawilżający i która (choć w praktyce to mało realne) powinna być ponawiana co kilka godzin.

W galerii znajdziecie podpowiedzi, po co warto sięgać w ciemno, bo jest sprawdzone i warte wypróbowania. Nawet więcej: te produkty są na tyle kuszące, że grzechem byłoby ich testowania sobie odmówić!

Pierwszy krok do letniej opalenizny: 10 najlepszych bronzerów na lato 2019