W dzisiejszym świecie nauka i technika oferują nam coraz doskonalsze rozwiązania. Nasze życie nabiera tempa, a dzięki technologicznym innowacjom staje się również wygodniejsze. Nie chcąc rezygnować z tego, co daje nam nowoczesna technologia, pragniemy jednocześnie korzystać z tego, co oferuje nam natura. Poszukujemy więc przedmiotów codziennego użytku, dla których inspiracją był świat natury. Fenomen ten znany jest dzisiaj jako Bio Trend, czyli połączenie najnowszych technologii z tym, czego uczy nas natura, by stworzyć nową jakość. Opracowana przez ekspertów Pantene Pro-V nowa linia Nature Fusion przedstawia fuzję natury i nauki, której efektem są produkty w widoczny sposób wzmacniające włosy i chroniące je przed utratą blasku i gładkości.

Wyjątkowe połączenie
Nature Fusion to przełomowa propozycja od Pantene Pro-V, która łączy to co najlepsze w technologii Pro-V z właściwościami azjatyckiej rośliny Cassia, od dawna znanej w tradycyjnej chińskiej i hinduskiej medycynie. Właściwości odżywcze nasion Cassi zostały wykorzystane przez naukowców P&G przy tworzeniu produktów do pielęgnacji włosów. Pantene Pro-V Nature Fusion „nazywamy pierwszym produktem Pantene Pro-V, który jest tworzony od 5000 lat” – żartuje Jim Staudigel , główny badacz z laboratoriów P&G Pantene Pro-V po raz pierwszy wyzwala moc Cassia Complex dla lepszych efektów: gładkich, błyszczących, a przede wszystkim widocznie mocniejszych aż do 10 razy włosów. Eksperci Pantene Pro-V, zainspirowani naturą odkryli nowe możliwości zastosowania Cassi przy wykorzystaniu unikalnego procesu technologicznego. „Dzięki wnikliwym badaniom i naukowym kompetencjom, specjaliści P&G wydobyli potencjał drzemiący w znanym od dawna składniku: Cassi. Naukowcy rozszyfrowali tajemnicę tej, stosowanej od wieków lat rośliny i wykorzystali ją do stworzenia nowej technologii w kategorii pielęgnacji włosów.” – mówi Jim Staudigel.

Niezwykła kolekcja
Linia Pantene Pro-V Nature Fusion została zaprojektowana z wielką dbałością o szczegóły: elementy inspirowane naturą, takie jak kolorystyka opakowania czy świeży, roślinny zapach, zostały starannie wybrane i wzajemnie do siebie dopasowane. Nowa linia Pantene Pantene Pro-V Nature Fusion
to wyjątkowa kombinacja natury i nauki dla naturalnie zdrowych włosów. Silne właściwości odżywcze Cassia Complex zawartego w szamponie Nature Fusion zachowują i chronią blask włosów, a także głęboko odżywiają ich uszkodzone partie. Rezultat? Naturalnie zdrowo wyglądające włosy i wspaniały połysk. Linia Nature Fusion jest szczególnie polecana do włosów słabych i cienkich, ponieważ pomaga odbudować je od cebulek aż po same końce i sprawia, że stają się widocznie aż do 10 razy mocniejsze.
W pracy nad tworzeniem kolekcji Nature Fusion brali udział międzynarodowi eksperci i pracownicy P&G z 11 krajów. Linia Nature Fusion składa się z wysoce skutecznych produktów: szamponu, odżywki, maski intensywnie odbudowującej oraz serum wzmacniającego.

Szampon Pantene Pantene Pro-V Nature Fusion został wzbogacony o unikalny Cassia Complex, tworzy na powierzchni włosa warstewkę ochronną, która zapobiega ich uszkodzeniom podczas szczotkowania. Pozostawia włosy miłe w dotyku i widocznie mocniejsze.

Odżywka Pantene Pantene Pro-V Nature Fusion uzupełnia działanie szamponu Nature Fusion. Wzmacnia i głęboko odżywia zniszczone włosy od nasady aż po same końce. Pomaga wzmocnić włosy które uległy uszkodzeniu, poprzez ich głębokie odżywienie.

Maska intensywnie odbudowująca Pantene Pantene Pro-V Nature Fusion pomaga przywrócić włosom siłę i optymalny poziom nawilżenia oraz chronić przed uszkodzeniami. Produkt zawiera aż 2 razy więcej substancji odżywczych niż zwykła odzywka do spłukiwania. Głęboko nawilża, odbudowuje i wzmacnia* włosy.

Serum wzmacniające Pantene Pantene Pro-V Nature Fusion ma lekką konsystencję fluidu, pozostawia włosy mocne, lśniące i jedwabiście gładkie. Dodatkowo zmniejsza puszenie oraz ułatwia rozczesywanie. Serum można aplikować zarówno na suche jak i mokre włosy. Nie wymaga spłukiwania.

Zobacz także:

Kolekcja Pantene Pro - V Nature Fusion wykorzystuje bogactwo natury i wzmacnia jego działanie dzięki zaawansowanej technologii, będąc prawdziwym przełomem w świecie kosmetyków.

Słownik Pantene Pro-V:

Włosy mocniejsze do 10 razy to włosy bardziej odporne na zniszczenia spowodowane szczotkowaniem lub stylizacją (po 4 zastosowaniach szamponu z odżywką, w porównaniu do szamponu bez właściwości odżywczych).

Uszkodzone włosy to włosy szorstkie i pozbawione blasku, natomiast włosy odbudowane to włosy lśniące i gładkie.

Sugerowana maksymalna regularna cena detaliczna:

Pantene Pantene Pro-V Nature Fusion szampon 200 ml – 10,49 zł, 400ml – 14,99 zł
Pantene Pantene Pro-V Nature Fusion odżywka 200 ml – 10,49 zł
Pantene Pantene Pro-V Nature Fusion maska intensywnie odbudowująca 200ml ml – 16,99zł
Pantene Pantene Pro-V Nature Fusion serum wzmacniające 150ml ml – 16,99 zł