Podkłady AA Make Up dzięki konsystencji dostosowanej do typu cery zapewniają wyjątkowy komfort stosowania. Po nałożeniu podkładu skóra ma wyjątkowo naturalny, świeży wygląd, a jednocześnie jest doskonale chroniona i może swobodnie oddychać. 

Składniki aktywne:

• Bezzapachowe, nie zatykają porów

• Odporne na wodę i pot

• Nie powodują podrażnienia spojówek

• Testowane na osobach z atopią i trądzikiem

• Zawierają filtry UV SPF 6

Zobacz także:

• Posiadają pH neutralne dla skóry  

Szybka, łatwa aplikacja:

Jak uzyskać  równomierny i jednolity koloryt skóry? Podkład nałożyć czubkami palców lub suchą gąbeczką i rozprowadzić go wykonując delikatne, okrężne ruchy, kierując się od środka ku zewnętrznym partiom twarzy. Czynność tę można powtarzać do uzyskania pożądanego efektu. Podkład należy dokładnie rozprowadzić na linii twarzy i żuchwy. W okolicach oczu aplikować lekkimi, punktowymi ruchami w celu minimalizacji podrażnienia.

Korekta małych, miejscowych niedoskonałości: delikatnie nanieść małą ilość podkładu czubkiem palca lub płaskim pędzelkiem na zmienione miejsce. Pozostawić do wchłonięcia. Czynność można powtarzać aż do całkowitej korekcji. Następnie w miarę potrzeby nałożyć podkład na całą twarz. 

1. AA Make Up Antybakteryjny podkład matujący

Do cery trądzikowej

Do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii 

Idealny do cery tłustej i mieszanej ze skłonnością do powstawania zaskórników. Doskonale kryje zaczerwienienia i niedoskonałości cery. Nie zatyka porów, zapobiega błyszczeniu się skóry, nadając jej matowy wygląd. Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry.  Nie powoduje podrażnienia spojówek. Nie zatyka porów. Odporny na wodę i pot. PH neutralne dla skóry. 

Dostępne odcienie:

1 Kość słoniowa

2 Piasek

3 Miód

4 Czekolada 

Pojemność 30 ml Cena 15,50 

2. AA Make Up Wygładzający podkład przeciwzmarszczkowy

Do cery dojrzałej

Do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii 

Podkład opracowany specjalnie do cery dojrzałej doskonale maskuje zaczerwienienia i wszelkie oznaki zmęczenia. Optycznie wygładza drobne zmarszczki sprawiając, że są mniej widoczne. Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry.  Nie powoduje podrażnienia spojówek. Nie zatyka porów. Odporny na wodę i pot. PH neutralne dla skóry. 

Dostępne odcienie:

1 Kość słoniowa

2 Piasek

3 Miód

4 Czekolada 

Pojemność 30 ml Cena 15,50