Nowa kampania Undress Code SS 2022 "Stealing Beauty" przywołuje ducha kultowego filmu z lat 90. z Liv Tyler. Pamiętacie zmysłową Amerykankę, która  zawitała na południe Europy do ekscentrycznych znajomych rodziny. Pierwsze zauroczenia, namiętności, upalne popołudnia w cieniach cyprysów i dyskusje przy winie do rana - ten klimat to kwintesencja kampanii Undress Code sfotografowanej przez Karolinę Wilczyńską. Ta kolekcja jest najbardziej zmysłową i marzycielską w historii marki.

To też pierwsza w historii Undress Code kolekcja Resortwear, która świetnie sprawdzi się na wakacjach, zarówno jako odzież plażowa, jak i taka, którą możesz skomponować do swojego wakacyjnego looku. Naszym totalnym hitem są stroje jednoczęściowe, które wiązane jak suknie na greckich boginiach, sensualnie odsłaniają skrawki opalonego ciała.

Marzymy też o midi i mini sukienkach plażowych, które sprawiają wrażenie "drugiej skóry" - widzimy się w nich w upalne letnie dni w mieście. 

W kolekcji króluje nieodkryty do tej pory przez markę materiał 100% organiczny ramie w kolorze piasku na włoskiej plaży oraz klasycznej czerni. Nowością są też marszczone bikini w kolorze zachodzącego słońca lub jeśli komuś to bardziej działa na wyobraźnię - w odcieniu Tequili Sunrise. 

Popularność wróżymy też romantycznym setom dla prawdziwych beach lover - topom w klasycznej wersji lub tej bardziej plażowej, na jedno ramię, retro dołom od bikini z wysokim stanem oraz szortom, które można zestawić z flagowymi projektami marki, czyli body.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z NOWEJ KAMPANII UNDRESS CODE SS22 "STEALING BEAUTY":