Na co dzień w damskiej torebce da się znaleźć dość niesamowite rzeczy. Niektórzy nawet twierdzą, że kobieca torebka nie ma dna. Istnieje wiele pomysłów na to, co przynosi szczęście noszone w torbie, ale pewne drobiazgi ściągają do niej pecha. Nosisz to w torebce? To odpycha pieniądze. Natychmiast się tego pozbądź. Sprawdź, czego nie nosić w torebce.

Co w torebce przynosi pecha?

Czy ty także masz w torebce rzeczy, o któryś dawno zapomniałaś? Niektóre z nich mogą przyciągać do ciebie złą energię, dlatego warto robić czasem porządek w swoich rzeczach. Według przesądów pechowe drobiazgi w torebce to guziki. To te niepozorne przedmioty wpływają negatywnie na finanse, szczęście, a nawet na twój humor i samopoczucie. Jeśli nosisz to w torebce – odpycha pieniądze, dlatego jak najszybciej się tego pozbądź. Pisaliśmy już o tym, że nie wolno zbierać znalezionych guzików i pod żadnym pozorem nie można trzymać ich w portfelu. Noszone przy sobie w torebce działają identycznie. Nie tylko znalezione guziki roztaczają negatywną energię, ale również te, które kiedyś odpadły ci od ubrania. Guzik symbolizuje coś niedokończonego, oderwanego, a także dziurę – nic dziwnego, że pieniądze mogą wtedy uciekać z torebki. Dlatego nie zwlekaj i usuń zapomniane guziki z torebki, a najlepiej przyszyj je w odpowiednie miejsca lub wyrzuć.

Zobacz też:

Co nosić w torebce na szczęście?

Jeśli szukasz drobiazgu, który przynosiłby ci szczęście na co dzień, warto trzymać go w ulubionej torebce. Możesz skorzystać z naszych sprawdzonych pomysłów. Te przedmioty jako amulety przynoszą szczęście, powodzenie i pomyślność w finansach:

A ty co nosisz przy sobie na szczęście? Opowiedz nam o tym w komentarzu na naszych mediach społecznościowych.

Sprawdź także:

 

Zobacz także: