Jak zapewnić sobie bogactwo i dobrobyt? Zacznij od stworzenia odpowiedniej energii w swoim życiu. W przyciąganiu pieniędzy i sukcesów pomogą nam wyjątkowe talizmany i amulety, ale jeśli zioła i karpie łuski nie są dla ciebie, wybierz coś bardziej nowoczesnego. Noś w portfelu tę 1 rzecz, a nigdy nie braknie ci pieniędzy. Jej energia wesprzecie w budowaniu dobrostanu. Uważaj jednak na 1 haczyk. Sprawdź, co zadziała jak magnes na pieniądze.

Co nosić w portfelu na szczęście w finansach?

W tworzeniu stabilizacji finansowej na początek warto pomyśleć o drobnych wskazówkach. Pisaliśmy już o tym, jak przyciągać pieniądze na wiele sposobów, np.:

Jeśli tradycyjne sposoby do ciebie nie przemawiają i wciąż szukasz dobrego symbolu na wzmocnienie swojej energii bogactwa, mamy dla ciebie nowoczesny amulet na bogactwo: zdjęcie lub wizytówkę milionera. Noś w portfelu tę 1 rzecz, a nigdy nie braknie ci pieniędzy. Dlaczego portret bogatego człowieka przyciąga pieniądze? Historia takich osób często zakłada budowanie swojego sukcesu "od zera". Gdy łączysz swoją energię z energią zamożnego człowieka, dajesz sobie szansę na odnalezienie własnej drogi do bogactwa. Fotografia człowieka sukcesu, któremu pozytywnie zazdrościsz, sprawia, że bardziej zwracasz uwagę na możliwości, jakie zsyła ci los. Ponadto taki talizman wskazuje, że wszystko jest możliwe. Naładowany pozytywną energią przyciąga pieniądze, a oddala niepotrzebne wydatki. Wybierz osobę, która cię inspiruje, i która odniosła sukces, a możesz zyskać jej energetyczne wsparcie. W końcu pieniądze przyciągają pieniądze.

Zobacz też:

Na co uważać przy wyborze twojego talizmanu na bogactwo?

Gdy zdecydujesz się, jaka osoba może przynieść ci szczęście w finansach i wspomóc dobrobyt, warto prześledzić jej życiorys. Zapoznaj się z biografią swojego idola w finansach, ponieważ niemal każda taka historia ma pewne ciemne strony. Jeśli skupisz się na tym, by osiągnąć sukces podobny do znanego milionera, możesz przyciągnąć również jego wady lub problemy. Zatem zwróć uwagę na szczęśliwą historię "od zera do milionera", która nie ściągnie na ciebie przy okazji kłopotów. Zdjęcie lub wizytówkę danej osoby najlepiej zdobyć z jak najbliższego jej źródła. Idealnie byłoby otrzymać ją bezpośrednio, ale niestety nie zawsze jest to możliwe. Spróbuj poszukać zdjęć z autografem albo przedmiotów, które posiadał wybrany przez ciebie człowiek. Mniej naładowane energetycznie, ale wciąż nacechowane dobrą energią są książki autorstwa milionera, wizytówki przekazywane z drugiej ręki i wycinki z gazet na jego temat.

Sprawdź także:

 

Zobacz także: