Dzięki temu będziesz mieć gotówkę

Jest to dawny i sprawdzony sposób na to, aby w twoim portfelu zawsze była gotówka. Nie jest on jednak dla wszystkich, a tylko dla osób o mocnych nerwach. Najlepszym sposobem na zapewnienie sobie płynności finansowej są twoje zęby. Wiem, że może ciężko ci w to uwierzyć, ale tak właśnie jest. Niosą one moc i siłę, a ich magiczne właściwości polegają właśnie na tym, by zapewnić ci kasę. Dlatego, gdy wypadnie ci ząb albo będzie musiała go mieć z jakichś powodów usuwany, zawsze zabierz go ze sobą od dentysty. Jeśli tego nie zrobisz, rzazem z zębem oddajesz swoją mądrość i cześć siebie, która jest odpowiedzialna za energię przyciągania pieniędzy. Najważniejsza zasada brzmi: noś ząb w portfelu, a zawsze będziesz mieć gotówkę. Jest w tym jednak mały haczyk. To:

  • nie może być mleczak,
  • musi to być twój ząb,
  • ząb powinien być w całości, a przynajmniej w 3/4.

I przede wszystkim, musisz z zęba uczynić amulet na pieniądze. 

To ci się z pewnością spodoba: 

Jak zrobić z tego amulet?

Ten skuteczny sposób sprawi, że będziesz mieć gotówkę w portfelu. Jednak, jak się zapewne domyślasz, najtrudniejszym zadaniem jest zdobycie własnego zęba. Można zatem powiedzieć, że ten amulet jest przeznaczony jedynie dla wybranych. Zanim przejdziesz do przygotowywania amuletu, musisz pozbyć się złej energii i doczyścić ze złych myśli. Jeśli jesteś zdenerwowana lub targają tobą negatywne emocje, lepiej odłóż to na inny, lepszy moment. Pamiętaj również, że twoje intencje nie mogą działać na czyjąś krzywdę. Nie wzbogacisz się na cudzym kłopocie, a w bardzo prosty sposób ściągniesz na siebie nieszczęście. Ostrzegam, nie ryzykowałabym na twoim miejscu.

  1. Jeśli podejrzewasz, że w twoim otoczeniu są osoby, które ci źle życzą, oczyść dom ze złej aury. Możesz w tym celu wykorzystać kadzidło z gałązek lawendy.
  2. Gdy księżyc będzie na niebie, usiądź przy stole i połóż przed sobą ząb.
  3. Jeśli jego usuwanie było dla ciebie bolesne, może to oznaczać, że potrzebne jest jego duchowe oczyszczenie. W takim przypadku okadź ząb gałązką lawendy.
  4. Zrelaksuj się, weź kilka głębokich oddechów i wypowiedz szeptem swoją intencję. Nie ma tu uniwersalnej formułki, ponieważ każda z nas ma inne potrzeby.
  5. Jeśli przed rozpoczęciem rytuału używałaś kadzidła, na koniec ponownie okadź pomieszczenie, w którym się znajdujesz. 

Właśnie przelałaś na ząb swoją energię i intencje. Schowaj go jak najszybciej do portmonetki, a dzięki wysyłanym przez ząb wibracjom, już nigdy nie zabraknie ci pieniędzy.

Koniecznie o tym przeczytaj: 

Wierzysz w tego typu przesądy? A może stosujesz je w swoim życiu? Koniecznie daj mi znać w komentarzu na Facebooku. 

Zobacz także: