Utrata jędrności skóry, zmarszczki i przebarwienia to główne powody, dla których coraz więcej kobiet decyduje się na skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Nic więc dziwnego, że eksperci wciąż starają się poszukiwać innowacyjnych, najbardziej skutecznych rozwiązań, które pozwolą w kompleksowy sposób wpłynąć na poprawę wyglądu skóry, działając na nią nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz. Jednym z przykładów takiego holistycznego podejścia jest protokół zabiegowy #Nlift.

Terapie łączone  – nowy trend w medycynie estetycznej

#Nlift to połączenie zabiegów z wykorzystaniem produktów i urządzeń Neauvia: mezoterapii Hydro Deluxe, wypełniaczy, technologii Zaffiro, suplementu kolagenowego do picia oraz kosmeceutyków Neauvia z linii Advanced Care System.
Protokół zabiegowy #Nlift składa się z dwóch sesji. Podczas pierwszej przeprowadza się zabieg mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe, dzięki któremu skóra staje się nawilżona, wygładzona i jędrna. W trakcie drugiej sesji, która jest przeprowadzana po tygodniu, wykonuje się zabieg Zaffiro oraz przywraca objętość środkowej części twarzy za pomocą wypełniaczy. Dodatkowo, już od pierwszego dnia terapii #Nlift pacjentka stosuje suplementy oraz kosmeceutyki do pielęgnacji domowej.

Zabieg „uszyty na miarę” każdej kobiety

Holistyczne podejście do medycyny estetycznej polega m.in. na tym, by idealnie dobrać zabieg do potrzeb każdej skóry, niezależnie od wieku pacjentki. #Nlift również wpisuje się w ten trend, bo choć sam protokół zabiegowy jest podobny, to już rodzaj zastosowanych wypełniaczy, suplementów czy kosmeceutyków jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb danej kobiety.

Bardziej jędrna skóra w 21 dni!

Efekty zabiegu #Nlift zaskoczyły samych ekspertów. Okazało się, że u pacjentek, które przeszły cały protokół zabiegowy już po 21 dniach nastąpił wzrost nawilżenia skóry w 45%, jej elastyczność poprawiła się o 60%, a ilość fibrolastów (czyli komórek skóry właściwej, które produkują m.in. kolagen i elastynę odpowiadające za jędrność skóry) wzrosła aż o 101%!  Co ważne, efekty zabiegu okazały się długofalowe, bo nawet po 150 dniach od zakończenia terapii #Nlift, wzrost nawilżenia i elastyczności skóry wciąż utrzymywał się na bardzo wysokim poziomie.

W pakiecie lepiej niż oddzielnie
Kobiety, które przeszły zabieg #Nlift potwierdziły, że ich twarz odzyskała młodzieńczy wygląd, zauważyły również efekt spłycenia zmarszczek i blizn, poprawę owalu twarzy, redukcję rozszerzonych porów i przebarwień. Zastosowanie protokołu #Nlift dało więc zdecydowanie lepszy rezultaty od tych, jakie można by osiągnąć wykonując poszczególne zabiegi oddzielnie, co jest dowodem na to, że komplementarne i holistyczne podejście do odmładzania skóry to nie tylko dobry trend, ale też przyszłość medycyny estetycznej. 

Cena zabiegu: 3999 zł

Szczegółowe informacje: nlift.pl