Lustro to wyjątkowo tajemniczy, ale też uciążliwy przedmiot. Gdy chcemy zawiesić je w swoim domu, musimy wziąć pod uwagę wiele wytycznych - w tym różnych przesądów. Okazuje się bowiem, że lustro w niektórych miejscach mieszkania może przynosić pecha i negatywnie wpływać np. na nasze relacje. Zwierciadło bywa wyjątkowo niszczycielskie, gdy znajduje się w tym pomieszczeniu. Wówczas może druzgocąco wpływać na nasz związek. Dlatego nigdy nie wieszaj lustra w tym miejscu.

Nigdy nie wieszaj lustra w tym miejscu. To może zniszczyć twój związek

Wiemy już, że nie powinno się wieszać lustra naprzeciwko innego lustra. Możemy wówczas sprowadzić do domu zło. To jednak niejedyny przesąd dotyczący zwierciadeł, który lepiej wziąć pod uwagę.

Zobacz także: 

Okazuje się, że jednym z najgorszych pomysłów jest wieszanie lustra w sypialni i to naprzeciwko łóżka. Wówczas może bowiem przynieść pecha naszemu małżeństwu czy związkowi. Sami zobaczcie, w jaki sposób wpływa na relacje. 

Lustro w sypialni może zniszczyć związek

Narożniki w naszym łóżku gromadzą w sobie całą negatywną energię. Gdy odbijają się w lustrze, wówczas energia ta przechodzi do zwierciadła. A to wpływa na nas. 

Okazuje się, że gdy śpimy, lustro oddaje całą negatywną energię nam i naszym partnerom. Przez to później między małżonkami może dojść do konfliktów dotyczących wielu problemów, które powracają do nich jak bumerang. 

Warto też pamiętać o tym, że spanie przy lustrze zmusza nas do zmian. To również nie wpływa korzystnie na związki.

Zobacz także:

A wy macie lustro w sypialni? Odbijacie się w nim, gdy śpicie?  

Zobacz także: