Ten klasyczny loft w modnej nowojorskiej dzielnicy Tribeca urządzono dla rodziny, która do Wielkiego Jabłka przeniosła się z Australii. Szukała czegoś eklektycznego, ale przede wszystkim funkcjonalnego i wygodnego. Dzięki doskonałemu wyczuciu kolorów i wzorów udało im się stworzyć oryginalną przestrzeń z elementami surferskiej Australii.

Kuchnie pozostawiono w zasadzie bez większych zmian, ale zastosowano pewne udogodnienia zwłaszcza, że panem domu jest profesjonalny szef kuchni. Blaty dobrze oświetlono, tak, żeby można było gotować do późnego wieczora, zastosowano też udany mariaż miedzi z ciemnym drewnem. Do tego modne kontrastujące kafelki nad zlewem i voila, kuchnia perfekcyjna gotowa.

Naszą uwagę przykuła też niebanalna łazienka, z oryginalnymi mozaikami i wolno stojącą wanną. Co ciekawe, wanna stoi w sypialni, a łazienka podzielona została szklanymi drzwiami (w drugiej części znajduje się duży prysznic). Urzekają też dodatki – obrazy, deski surfingowe, plakaty zdradzające zainteresowanie domowników motocyklami i latami 70.

Koniecznie się zainspirujcie, może warto odświeżyć mieszkanie na jesień?

ZOBACZ TEŻ:

PIĘKNY LOFT W BERLINIE

VINTAGE WE WNĘTRZACH OKIEM EKSPERTA