Relacje damsko-męskie wzbudzają olbrzymie emocje. Wszyscy chcemy, żeby nasz związek był udany i trwały. Dlatego też tak dużą popularnością cieszą się przesądy miłosne. Okazuje się, że są rzeczy, których lepiej nie robić, jeżeli nie chcemy zaszkodzić swojemu związkowi. Przede wszystkim nie wolno patrzeć w lustro z ukochaną osobą, jeżeli nie chcemy ściągnąć na siebie katastrofy. Zobaczcie, dlaczego. 

Tego nie rób równocześnie z ukochaną osobą. To może zrujnować wam życie

Nie od dziś wiadomo, że każde zwierciadło ma magiczną moc. Popularne są nawet rytuały lustrzane, które mogą nam pomóc w życiu lub... wręcz przeciwnie. 

Zobacz także:

Są też rzeczy, których pod żadnym pozorem nie powinno się robić z lustrem - zwłaszcza wtedy, gdy nie chcemy zaszkodzić swojemu związkowi. Niedawno pisałyśmy, że wieszanie lustra w tym miejscu może zniszczyć nawet najbardziej udaną relację. Teraz okazuje się, że... nie wolno patrzeć w lustro z ukochaną osobą, bo wtedy możemy zaszkodzić naszemu związkowi.  

Nie wolno patrzeć w lustro z ukochaną osobą

Wspólne patrzenie w lustro jest niebezpieczne z kilku powodów. Przede wszystkim osoba, która ma dominujący charakter, może odebrać drugiemu człowiekowi energię, radość, a nawet zdrowie. To jednak nie wszystko. Istnieje jeszcze jeden powód, który jest szczególnie katastroficzny dla par.

Okazuje się, że gdy spoglądamy w lustro z ukochaną osobą, ściągamy na siebie widmo rozstania. Wówczas jesteśmy bowiem w stanie poznać najbardziej skrywane emocje drugiej osoby. Jeżeli zdamy sobie sprawę, że jej uczucia nie są tożsame z naszymi, zrobimy pierwszy krok do kłótni, a następnie zakończenia związku. 

Pamiętajcie też, że nie należy robić selfie w lustrze, bo wtedy zwierciadło może zaszkodzić naszej duszy. A wy wierzycie w tego typu przesądy? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także:

Zobacz także: