Niektóre osoby potrafią naobiecywać niestworzonych rzeczy, chociaż mają świadomość tego, że ich realizacja jest niemożliwa. I zamiast powiedzieć o tym szczerze, idą w zaparte. Na szczęście, nie wszystkie osoby mają złe intencje. Dzięki wskazówkom będziesz dokładnie wiedziała, czego możesz się spodziewać. Sprawdź, które znaki zodiaku obiecują gruszki na wierzbie.

Przeczytaj koniecznie: 

Te znaki zodiaku obiecują gruszki na wierzbie: Bliźnięta

Bliźnięta bywają humorzaste, a niektórzy twierdzą nawet, że są osobami o dwóch twarzach. Gdy mają dobry humor i tryskają energia, będą żyć ze wszystkimi w dobrej komitywie. Będą obiecywać różne rzeczy i godzić się na wszystko. Nierzadko same wychodzią z inicjatywą. Kiedy ochłoną, dojdą do wniosku, że nie mają zamiaru, ani ochoty wywiązywać się z wcześniejszych obowiązków. Najczęściej jednak zapomną ci o tym powiedzieć.

To cię może zainspirować: 

Te znaki zodiaku obiecują gruszki na wierzbie: Panny

Panny są towarzyskie i uwielbiają spędzać czas wśród ludzi. Żeby zaimponować niektórym osobom, będą opowiadać różne historie o swoich niezwykłych znajomych, a także obiecywać wykonanie jakiejś przysługi ze względu na swoje koneksje. Nie licz na to, że obietnice zostaną spełnione, bo najczęściej informacje o znajomościach są mocno wyolbrzymione i nagięte na potrzeby sytuacji. Oczywiście Panna nie zająknie się o tym, snując swoje opowieści.

To ci się spodoba: 

Te znaki zodiaku obiecują gruszki na wierzbie: Ryby

Ryby to lojalni pracownicy, ale nie mają smykałki do interesu. Przyjmują wszystkie zlecenia, szczególnie jeśli chcą sobie dorobić, a później okazuje się, że na nic nie starcza im Rybom czasu. Zarywają noce, żeby zdarzyć z terminem. Niestety prawie nigdy im to się nie udaje. Oczywiście, ta zawodowa sytuacja mocno odbija się na rodzinie, bo to, co obiecali bliskim, odchodzi na dalszy plan.  Drogie Ryby, pamiętajcie, że nie każdy partner będzie dla was wyrozumiały i cierpliwy.

Zobacz także: