HBO od kilku sezonów dzielnie wprowadza coraz to lepsze serialowe produkcje. Po ogromnym sukcesie Westworld, serialu science fiction z Athonym Hopkinsem w jednej z głównych ról, przyszedł czas na przedstawienie nowej historii. HBO właśnie pokazało pierwszy zwiastun Big Little Lies, serialu z gwiazdami Hollywood w rolach głównych.

Big Little Lies to adaptacja świetnie sprzedającej się powieści Liane Morairty o tym samym tytule. Trzy perfekcyjne matki i panie domu z Australii (w tych rolach Nicole Kidman,  Reese Whiterspoon i Shailene Woodley), których życie przewraca się do góry nogami po tym, jak zostają oskarżone o współudział w morderstwie.

fot. materiały prasowe

Wspaniałe kadry z australijską przyrodą w tle, dramaty moralne i rodzinne, tajemnica, dzięki której Big Little Lies ma szansę kwalifikować się w kategorii thriller oraz przystojny Alexander Skarsgård i córka Lenny’ego Kravitza, Zoe Kravitz na ekranie.

Krytycy filmowi typują, że serial będzie czymś pomiędzy Gotowe na wszystko, a The Affair. Premiera nowego serialu HBO z Nicole Kidman i Reese Whiterspoon już 19. lutego 2017, w sam raz, bo właśnie skończyłyśmy oglądać wstrząsający Westworld.

ZOBACZ TEŻ:

FILMY WARTE OBEJRZENIA W 2017: CO ZOBACZYMY W KINACH?

ŚPIJ KOCHANIE: THRILLER Z KATARZYNĄ FIGURĄ I KAROLINĄ GRUSZKĄ