Nicole Kidman straciła ciążę

W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda „Wielkich Kłamstewek” Nicole Kidman wspomniała pierwsze macierzyńskie doświadczenia z czasów związku z Tomem Cruisem. Kidman przyznała, że ona i Tom mieli bardzo duże problemy w zajściem w ciążę. Najgorsze spadło jednak na aktorkę później, kiedy okazało się, że ma ciążę pozamaciczną, w której płód zaczyna się rozwijać się absolutnie nieprawidłowo. To doprowadziło do poronienia, kiedy gwiazda miała zaledwie 23 lata.

„To jest ogromna, paląca tęsknota i ja doskonale znam to uczucie. Strata spowodowana poronieniem to nie jest sprawa, o której się mówi otwarcie, a przecież dla kobiety to po prostu straszna, niewyobrażalna żałoba”, mówi w wywiadzie dla „Tatlera” Nicole Kidman.

Dzieci Nicole Kidman i Toma Cruise

Kidman i Cruise, którzy pobrali się w 1990 roku, zaadoptowali dwójkę dzieci – córkę Bellę (obecnie 25 lat) i syna Connora (obecnie 22 lata). Próbowali też zajść w kolejną ciążę, jednak aktorka po raz drugi poroniła, w tym samym czasie w 2001 roku aktorskie małżeństwo postanowiło się rozwieść.

Australijska gwiazda poślubiła później muzyka Keitha Urbana, a Tom Cruise długo był związany z Katie Holmes, z którą ostatecznie jego drogi się rozeszły.

Nicole urodziła pierwszą córkę Sunday w 2008 roku, a w 2010 pojawiła się na świecie druga córeczka jej i Keitha Urbana, urodzona przez surogatkę.