Praca na jachcie - para szuka niani

Ania i Bartek spełniają swoje marzenie już od 4 lat - po sprzedaniu domu zamieszkali na jachcie, którym podróżują po Morzu Śródziemnym, Bahamach i Karaibach. Brzmi bajecznie? Jeśli są tacy, którzy zazdroszczą tej parze przygód i słońca, teraz jest szansa, by do nich dołączyć. Ania i Bartek poszukują niani, która zaopiekuje się ich synami podczas kolejnej wyprawy.

Kuba i Julian mają 5 i 3,5 roku i razem z rodzicami pływają po morzach i oceanach. Niania, która - jak podkreślają ich rodzice - stanie się częścią nie tylko załogi, ale i rodziny, będzie musiała dbać o kształcenie dzieci, gotować i sprzątać oraz pomagać w drobnych pracach na jachcie. I tak przez rok! Rodzina chce w tym czasie opłynąć okolice Ameryki Południowej, Karaibów i Bahamów, a na koniec dopłynąć do Europy. 

Niania na jachcie - wymagania

Niania wcale nie musi umieć żeglować! Ma jedynie znać język angielski, mieć doświadczenie w opiece nad dziećmi i być gotowa, by... rzucić wszystko i wyruszyć w rejs. Co ważne, opiekunka chłopców nie zapłaci za wyprawę ani grosza - Ania i Bartek opłacają przeloty samolotem i wydatki podczas rejsu, a do tego niania będzie dostawać ponad 600 zł kieszonkowego miesięcznie. Brzmi zachęcająco? Zgłoszenia w formie filmiku można wysyłać do żeglarskiej rodziny do 15 lipca.