Co obejrzymy w marcu na Netflixie?

Już w marcu na Netflixie czekają na was gorące premiery waszych ulubionych seriali. Pojawią się między innymi drugie sezony serialu: "Marvel: Jessica Jones", "Seria niefortunnych zdarzeń", "Santa Clarita diet", czy "Lucyfer". 

Netflix będzie miał również premiery nowych seriali: "Girls Incarcerated", "Ghost Wars", "21 Thunder", "Girls Incarcerated", czy "Flint Town"

W marcu na Netflixie oprócz seriali obejrzymy gorące premiery filmowe, jak na przykład film "Anihilacja" z Natalie Portman w reżyserii Alexa Garlanda.

Seriale Netflix: premiery marca

"Marvel: Jessica Jones", sezon 2

Jessica Jones, najtwardsza prywatna detektyw w Nowym Jorku, tym razem musi się zmierzyć z najbardziej osobistą sprawą w swojej karierze. Zrobi wszystko, co w jej mocy, by odkryć prawdę w gąszczu kłamstw i tajemnic.

"Seria niefortunnych zdarzeń", sezon 2

Więcej nie zawsze znaczy lepiej. Czasem znaczy dużo gorzej. 30 marca oczekuj więcej łotrów, więcej intryg, więcej niebezpieczeństw, więcej sierot i więcej podpaleń. Będzie naprawdę okropnie.

"Santa Clarita diet", sezon 2

"The Mechanism", sezon 1

Filmy Netflix: premiery marca

"Anihilacja"

Lena (Natalie Portman), biolożka i była żołnierka, próbuje rozwikłać tajemnicę zaginięcia swojego męża w Strefie X — nieprzyjaznym i tajemniczym miejscu rozciągającym się wzdłuż amerykańskiego wybrzeża — dlatego dołącza do grupy śmiałków, którzy zamierzają zajrzeć do jej wnętrza. Na miejscu członkowie ekspedycji odkrywają niespotykane w normalnym świecie piękne krajobrazy i stworzenia, które zagrażają ich życiu oraz potrafią wpłynąć na ich umysł.

"Roxanne Roxanne"

Na którą premierę Netflixa czekacie najbardziej w marcu?