Netflix czerwiec 2018: nowości

Netflix przygotował na czerwiec pełną listę nowości seriali i filmów, które miłośnicy Netflixa będą mogli obejrzeć. Czeka nas drugi sezon serialu "Luke’a Cage’a", nowe odcinki "The Ranch", finał "Sense8" oraz drugi sezon "Glow". Zobaczcie nowości Netflix na czerwiec 2018!

Netflix czerwiec 2018: seriale

"Glow", 2. sezon

"Glow" to opowieść o kobietach walczących na ringu. Pierwszy sezon spotkał się  z bardzo ciepłym przyjęciem widzów, dlatego Netflix postanowił nakręcić kolejne odcinki.

Premiera: 29 czerwca 2018

"13 listopada: Zamachy w Paryżu"

Dokument Julesa i Gédéona Naudet będzie składał się z trzech odcinków i opowie historię ludzi, którzy przeżyli zamachy w Paryżu z 13 listopada 2015 r. Ocalali oraz członkowie służb ratowniczych opowiadają o przerażających sytuacjach, serdeczności i odwadze, z którymi zetknęli się podczas dramatycznych zamachów terrorystycznych.

Premiera: 1 czerwca

"You me her", 3. sezon

Emma, Jack i Izzy muszą podjąć ważne decyzje dotyczące rodzicielstwa, rozwoju kariery oraz tego, czy aby na pewno wspólne życie jest im pisane.

Premiera: 1 czerwca 2018

"Sense8", finał serialu

Serial twórców Matrixa oraz Babilon 5 przedstawia losy ośmiorga osób, które żyją nawzajem swoim życiem — telepatycznie.

Premiera: 8 czerwca

"Marvel: Luke Cage", 2. sezon

Życie cieszącego się coraz większą popularnością Luke’a Cage’a nagle zostaje wywrócone do góry nogami przez tajemniczego nieznajomego wykazującego się niezwykłymi mocami. Nowoprzybyły ma także mroczne plany względem Harlemu.

Premiera: 22 czerwiec

"Tajni agenci Churchilla: Nowi rekruci" 

Serial, oparty na prawdziwych wydarzeniach, zgłębia sekrety ściśle tajnego programu rekrutacji i szkoleń realizowanego przez brytyjską agencję SOE w czasach II wojny światowej.

Premiera: 29 czerwca 

"Paquita Salas", 2. sezon

Paquita, jedna z najlepszych hiszpańskich menedżerek gwiazd lat 90., rozpaczliwie poszukuje kolejnych talentów po tym, jak wypadła z łask swojego najważniejszego klienta.

Premiera: 29 czerwca 

Netflix czerwiec 2018: filmy

"Alex Strangelove" 

Uczeń jednej ze starszych klas szkoły średniej, Alex Truelove, postanowił porzucić żywot prawiczka – ku ogromnej radości jego cierpliwej dziewczyny i zadziornych kumpli.

Premiera: 8 czerwca

"Ali się żeni "

Jedno małe kłamstwo zupełnie wymknęło mu się spod kontroli. W efekcie mieszkający w Melbourne syn urodzonego w Iraku duchownego jest rozdarty między koniecznością spełnienia rodzinnego obowiązku a pragnieniami serca.

Premiera: 8 czerwca

"Bejrut"

Gdy w rozdartym wojną domową Bejrucie zostaje porwany amerykański szpieg, były dyplomata, który chwile zawodowej świetności ma już dawno za sobą, musi powrócić do miasta, aby negocjować warunki wymiany jeńców. Stawka jest bardzo wysoka.

Premiera: 15 czerwca

"Maktub"

Dwóch niewiele znaczących gangsterów z Jerozolimy ocalało z ataku bombowego. Mężczyźni postanawiają się zmienić. Od teraz ich celem jest odpowiadanie na modlitwy zostawiane przez wiernych w Ścianie Płaczu.

Premiera: 15 czerwca

"Swatamy swoich szefów"

Dwójka przepracowanych i marnie opłacanych asystentów przygotowuje plan, dzięki któremu będą mieć z głowy swoich przełożonych z piekła rodem: postanawiają ich zeswatać.

Premiera: 15 czerwca

Niedzielna choroba (15/6/2018) 

35 lat rozłąki. Ponowne spotkanie, które trwa 10 dni. Jedna rozdzierająca prośba. Niektóre rany potrzebują więcej czasu, by się zagoić.

"Opowieści o pożądaniu "

Od wymęczonych małżeństw po seksualną czkawkę: cztery historie wypełnione miłością, pożądaniem, seksem i pragnieniami. Pewne uczucia uchodzą za zakazane, zaś inne – pozostają nieodwzajemnione.

"To Each, Her Own "

Simone stara się zdobyć na odwagę, by oznajmić swojej konserwatywnej żydowskiej rodzinie, że jest lesbijką. Jednak w tym samym czasie odkrywa, że pociąga ją mężczyzna: pochodzący z Senegalu szef kuchni.

Premiera: 24 czerwca

"TAU"

Młoda kobieta zostaje uprowadzona przez naukowca, który pragnie wykorzystać ją w charakterze obiektu doświadczalnego w swoich badaniach nad sztuczną inteligencją. Porwana stara się zbiec z naszpikowanego nowoczesną technologią więzienia.

Premiera: 29 czerwca