Netflix kręci kolejne części "365 dni" - kiedy premiera?

To już pewne. Netflix rozpocznie realizację kolejnych części „365 dni”. Informacje o rozpoczęciu zdjęć potwierdziła Blanka Lipińska na swoim koncie na Instagramie:

- WRACAMY! – pisała. – Nadszedł TEN DZIEŃ na, który czekali fani na całym Świecie! Wracamy na plan ze zdwojoną siłą, bo ekranizujemy nie tylko drugą cześć powieści czyli „TEN DZIEŃ”, ale i trzecią, czyli „Kolejne 365 dni”. Z dumą i wielką radością potwierdzam również, że dołączyliśmy do międzynarodowej rodziny Netflixa, stając się tym samym produkcją Netflix Original. Nie mogę doczekać się przygody, która czeka mnie przez najbliższe miesiące! (…) Jedno pozostaje niezmienne i w książkach, i w filmach....będzie seks, seks i jeszcze więcej seksu. Trzymajcie kciuki! – podsumowała swój najnowszy wpis, a na zdjęciu pozuje razem z Michele Morrone i Anną Marią Sieklucką – odtwórcami głównych ról w filmie.

 

Choć „365 dni” został nagrodzony Złotą Maliną za najgorszy scenariusz, cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Blanka Lipińska nie przejmuje się wcale krytyką ekspertów, wychodząc z założenia, – podobnie jak Netflix – że jedynym wyznacznikiem w tej kwestii jest oglądalność, a ta jest ogromna!

ZOBACZ TEŻ:

"365 dni" - kim jest Simone Susinna?

Czy będziecie oglądać kolejną część „365 dni”? Cóż w obsadzie wciąż jest wspaniały Michele Morrone, ale w najnowszych częściach filmu pojawi się ktoś jeszcze – równie dobrze zbudowany i równie przystojny Simone Susinna – włoski model o niesamowitym spojrzeniu.

Simone Susinna wcieli się w postać Nacho, który będzie walczył o serce Laury, konkurując z Massimo. Jak przyznaje, rola w filmie „365 dni” będzie dla niego sporym wyzwaniem, bo do tej pory nie zajmował się aktorstwem.

Zobacz także:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Blanka Lipińska4

 

- Królowa - napisał na swoim koncie na Instagramie Simone Susinna. - Stara historia, nowa historia. Wielki dzień wreszcie nadszedł. Jestem bardzo podekscytowany, że mam zaszczyt wcielić się w postać Nacho i być częścią rodziny "365 dni". Jestem przekonany, że wam się spodoba. Dziękuję wam za tę wielką szansę - podsumował, dodając zdjęcie, na którym pozuje z Blanką Lipińską.

Czy kolejne części filmowego erotyku „365 dni” spotkają się z równie dużym zainteresowaniem, co pierwsza? Przedstawiciele Netflixa nie mają wątpliwości:


- "365 dni" był jednym z najpopularniejszych filmów wśród naszych widzów w 2020 roku. Ściśle współpracujemy z Blanką Lipińską, autorką książkowej trylogii "365 dni" i scenarzystką filmu, aby kontynuować historię Laury i Massimo na ekranie. Ich wspólna podróż pełna jest zwrotów akcji, a postacie wciąż się rozwijają i coraz więcej się o sobie dowiadują - tłumaczy decyzję Łukasz Kłuskiewicz, odpowiedzialny w Netflix za pozyskiwanie lokalnych treści w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dodajmy, że w obsadzie kolejnych części "365 dni" Blanki Lipińskiej pojawią się także: Magdalena Lamparska czy Otar Saralidze.

PRZECZYTAJ TEŻ: