Są takie momenty w naszym życiu, kiedy niezależnie od rozwoju sytuacji musimy zachować zimną krew. Nowe wyzwania, goniące terminy i stresujące sytuacje mogą skutecznie wytrącić nas z równowagi, a panujący za oknem upał tylko potęguje uczucie poirytowania. Jednak opanowanie w takich momentach może pomóc rozwiązać niejeden problem. Dlatego, kiedy sprawy przyjmują niespodziewany obrót, szczególnie chętnie sięgamy po wszystko, co daje nam uczucie chłodu oraz orzeźwienia, pozwalając zachować dystans i jasność umysłu nawet wtedy, kiedy robi się naprawdę gorąco…

Naukowcy twierdzą, że do 30% ciepła tracimy poprzez głowę, która jest aktywnym regulatorem temperatury ludzkiego organizmu. Dlatego, warto zadbać o ochłodzenie właśnie tej części ciała. Można to osiągnąć, stosując szampon do włosów, który dzięki zawartemu mentolowi przyjemnie schłodzi skórę głowy. Head&shoulders Mentol Naturalna Świeżość pomaga przywrócić równowagę skóry głowy oraz daje wyjątkowe uczucie komfortu przez cały dzień.

Head&shoulders Mentol Naturalna Świeżość

Mentol jest znany od wieków ze swoich właściwości chłodzących. Przez lata wykorzystywano go do różnorodnych celów, a obecnie jest składnikiem wielu kosmetyków ze względu na swoje wyjątkowe działanie:
o Daje uczucie chłodu. Zastosowanie mentolu na skórę głowy sprawia, że receptory zimna zostają pobudzone i przekazują informację o ochłodzeniu do mózgu, co pozwala odświeżyć nie tylko ciało, ale i umysł.

Sugerowana cena detaliczna (200 ml): 200 ml: 10,99 zł;  400ml: 17,99 zł