Natalia Kukulska jest szczęśliwą mamą trójki: Jana (21 l.), Anny (17 l.) i Laury (4 l.). Jej mężem od 2000 roku jest producent muzyczny, Michał Dąbrówka. Cała rodzina jest niezwykle uzdolniona muzycznie, o czym wokalistka wielokrotnie wspominała w wywiadach. Najstarszy syn gwiazdy jest multiinstrumentalistą. W zeszłym roku swój talent muzyczny udowodniła również 17-letnia Ania, która nagrała piosenkę "Przygotujmy lepszy świat". Czy możemy liczyć na to, że już wkrótce na wielkiej scenie pojawi się kolejna artystka młodego pokolenia? Długo spekulowało się, czy córka wokalistki pójdzie w ślady mamy i babci. "Moja córka rzeczywiście śpiewa, próbuje, ale nie wie, czy chciałaby wiązać z tym przyszłość" - wyjaśniała Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska chwali się córką na Instagramie. Ma powód!

Natalia Kukulska nie przepada za pokazywaniem swojego życia prywatnego na Instagramie, choć zdarzają się wyjątki. Jedną z takich wyjątkowych okazji okazały się urodziny Ani, która w czasie długiego weekendu majowego skończyła 17 lat. Z tej okazji Natalia Kukulska zamieściła na swoim profilu na Instagramie przepiękne zdjęcie z pociechą z sesji okładkowej dla magazynu "Viva".

Mój skarb kończy dziś 17 lat? Serio? Duma mnie rozpiera, że tak dobry i piękny i mądry człowiek wyrósł na moich oczach! Oby świat dał Ci same dobroci w zamian, że Cię ma! - podpisała zdjęcie wokalistka

W komentarzach pod zdjęciem nie zabrakło życzeń dla solenizantki i komplementów, zarówno dla mamy, jak i córki.

Piękna mama, piękna córka

Śliczna dziewczyna po mamusi

Ale podobna do babci

Natalia - rozumiem dumę, bo Ania piękna ale i bardzo mądra młoda kobietą - pisali zachwyceni Internauci

ZOBACZ TAKŻE: