Natalia Klimas urodziła

Natalia Klimas została mamą. Aktorka cudowną nowinę przekazała fanom na Instagramie, zamieszczając pierwsze zdjęcie z córeczką.

"Jest! Mam ją! Zuzia jest cała i zdrowa! 10/10, 51 cm, 3,4 kg" - napisała szczęśliwa mama. To pierwsze dziecko Natalii Klimas i jej męża Mikołaja, z którym wzięła ślub rok temu.

Natalia Klimas przy okazji podziękowała całemu personelowi szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za wsparcie i opiekę: "Z całego serca chcę podziękować serdecznemu personelowi szpitala im. Świętej Rodziny, na Mokotowie. Zwłaszcza wspaniałemu Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi, który zmienił ten szpital nie do poznania, cudownej Doktor Marcie Szajnik, dzięki której czułam się spokojna i bezpieczna, cudownym położnym, a zwłaszcza Pani Natalii M."

Natalia Klimas urodziła: wybrała najpopularniejsze imię żeńskie

Natalia Klimas już jakiś czas temu zdradziła imię swojej córeczki. "A teraz czekamy na Zuzię!!!" - napisała Natalia Klimas na Instagramie obok zdjęcia z baby shower.

Zuzanna to jedno z najczęściej nadawanych imion dziewczynkom w Polsce w 2018. Wszystko wskazuje na to, że ten trend utrzymuje się również i w tym roku i możemy się spodziewać, że kiedy GUS opublikuje ranking imion dla dzieci, w pierwszej trójce zapewne będzie: Zuzanna, Julia i Zofia. 

Natalia Klimas urodziła córkę: "Słuchajcie, to jest jazda bez trzymanki!"

Natalia Klimas cały czas otrzymuje gratulacje z okazji narodzin córeczki Zuzi. Od razu pod zdjęciem aktorce pogratulowały: Olga Frycz, Anna Wendzikowska, Viola Kołakowska, Joanna Horodyńska i Lara Gessler, Karolina Malinowska, Tamara Arciuch, Anna Kalczyńska, Hanna Lis, Paulina Krupińska, Marta Kuligowska, Edyta Zając-Rzeźniczak, Ola Żebrowska, Magda Lamparska, Anna Starmach.

Natalia Klimas o swojej ciąży poinformowała w 5. miesiącu ciąży i od tego czasu dzieliła się z fanami swoimi spostrzeżeniami jako przyszłej mamy. Dzięki temu Natalia zdobyła sobie serca wielu mam, które miały podobne doświadczenia w ciąży co aktorka. Z pewnością teraz, po urodzeniu córeczki Natalia Klimas będzie mogła liczyć na ich wsparcie, bo jak zdążyła sama zauważyć zaczęła się "jazda bez trzymanki".

Zobacz także:

Gratulujemy Natalii Klimas narodzin córeczki Zuzi i życzymy wspaniałych doświadczeń w roli mamy!