Natalia Klimas w ciąży dzieli się swoją historią

Natalia Klimas odkąd podzieliła się z fanami informacją o ciąży, na swoim Instagramie regularnie opisuje swoje doświadczenia z punktu widzenia kobiety w ciąży.

Ostatni wpis Natalii Klimas pokazał przykrą rzeczywistość, której każdego dnia doświadczają przyszłe mamy.

Natalia Klimas na instastories opisała sytuację, jaka spotkała ją ostatnio na Poczcie Polskiej. Za namową swojej przyjaciółki Olgi Frycz, Natalia postanowiła poprosić o możliwość obsłużenia jej poza kolejką, która jak to bywa zazwyczaj na poczcie była bardzo długa. Niestety spotkało ją duże rozczarowanie.

Klimas zgłosiła się do rzecznika Poczty Polskiej, który poinformował, że kobiety w ciąży oraz matki z dziećmi są obsługiwane poza kolejnością. Dlaczego sprawdza się to tylko w teorii a nie w praktyce?

Po tym wpisie Natalia Klimas otrzymała od Internautek wiele innych podobnych historii. "Nigdy jeszcze nie dostałam od Was tyle wiadomości. Bardzo się cieszę, że odważyłam się opowiedzieć o tym incydencie na poczcie, na moim insta story, ponieważ okazuje się, że bardzo, bardzo wiele z Was ma na koncie historie takie same jak ja, albo gorsze albo były świadkami bardzo niefajnych sutuacji. Jutro rano idę z @matka_prawnik do telewizji i będziemy o tym rozmawiać, jak się okazało to jest po prostu MEGA WAŻNY TEMAT!!" - napisała Natalia Klimas.

Internautki doceniły wpis Natalii Klimas

Wpis Natalii Klimas doceniły Internautki, które dzieliły się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami z ciąży.

"Zawsze, ale to zawsze gdy jestem na poczcie w swoim mieście, wcześniej w ciąży, potem w drugiej i teraz z malutkimi dziećmi - stoję w kolejce. Cieszę się, że obejrzałam wczorajsze story i dowiedziałam się o oświadczeniu rzecznika poczty polskiej - będę bardziej świadoma swoich i moich dzieci praw. Proszę dzielnie nas jutro w TV reprezentować, może zawstydzenie wielu urzędów i globalnych Marek na antenie spowoduje zmianę ich polityki względem obsługi klientów w ciąży i z małymi dziećmi."

"A ja usłyszałam kiedyś od Pani przede mną, ze to nie kolejka po mleko! Ogólnie też z moich doświadczeń wynika, ze częściej ustępują mężczyźni."

"Fajnie, że poruszyłaś ten temat! Kobiety - walczcie zawsze o siebie i o swoje prawa, czy w kolejce na poczcie czy u lekarza, czy na lotnisku, czy w pracy! ZAWSZE! To jest bardzo ważne, aby „dawać ludziom dobry przykład”, bo inaczej świat coraz bardziej „schodzi na psy” i pamiętajcie, że jest to ważne też w biznesie - jest przewaga mężczyzn w zarządach spółek i na kierowniczych stanowiskach, właśnie dlatego, że kobiety nie walczą, nie postawią na swoim kiedy mają rację i są zbyt miłe, zazwyczaj powiedzą za małą kwotę wynagrodzenia na rozmowie o pracę (podczas gdy mężczyzna powie często kwotę zbyt wygórowaną). Jeśli chcecie dojść wysoko to walczcie o swoje - jeśli Wy nie wywalczycie swojej pozycji, to nikt Wam nie ułatwi tej ścieżki!" - piszą w komentarzach Internautki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Siedzę na badaniu obciążenia glukozą. KTO BYŁ, TEN WIETak, wzięłam cytrynę, tak, nadal chce mi się wymiotować. Przynajmniej klinika pusta i nikogo nie musiałam prosić o pierwszeństwo w kolejce!Nigdy jeszcze nie dostałam od Was tyle wiadomości. Bardzo się cieszę, że odważyłam się opowiedzieć o tym incydencie na poczcie, na moim insta story, ponieważ okazuje się, że bardzo, bardzo wiele z Was ma na koncie historie takie same jak ja, albo gorsze albo były świadkami bardzo niefajnych sutuacji. Jutro rano idę z @matka_prawnik do telewizji i będziemy o tym rozmawiać, jak się okazało to jest po proatu MEGA WAŻNY TEMAT!! Mam teraz przed sobą dwie godziny siedzenia w klinice, więc postaram się jak najwięcej z Waszych wiadomości przynajmniej przeczytać, być może uda mi się niektóre z Waszych konkretnych sytuacji opowiedzieć jutro. Piszcie tutaj też, jeśli miałyście przykre sytuacje w kolejkach w ciąży, czy z malutkimi dziećmi. Z tego co do tej pory wyczytałam, najlepiej zachowuje się personel Rossmana, na przykład. Oni chyba porządnie szkolą swoich pracowników. Ale może ktoś miał inne doświadczenie? Tak czy inaczej, dziękuję Wam za wszystkie wiadomości. Wiem, że nigdy nie pozwolę, żeby kobieta ciężarna albo mama z małym dzieckiem, stały jako ostatnie w długiej kolejce, nawet jeśli same nie będą miały odwagi poprosić o pierwszeństwo.

Post udostępniony przez Natalia Klimas-Bober (@nataliaklimas) Maj 8, 2019 o 12:02 PDT