Natalia Klimas jest w ciąży: "Dziecko w drodze"

Natalia Klimas rzadko chwali się swoim życiem prywatnym w mediach. Ostatni raz wyjątek zrobiła z okazji zaręczyn, a później ślubu, który miał miejsce w czerwcu ubiegłego roku. Teraz aktorka postanowiła znów podzielić się z fanami radosną nowiną. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z widocznym już ciążowym brzuszkiem, oznajmiając, że spodziewa się dziecka.

- Czasem, choć bardzo rzadko, wszystko układa się dokładnie tak, jak powinno - napisała Natalia Klimas pod zdjęciem. 

I dodała hasztag, który nie pozostawia żadnych wątpliwości. Pod postem zaroiło się od entuzjastycznych komentarzy. Gratulacje złożyły też Magda Mołek i Karolina Malinowska. 

Natalia Klimas w ciąży: płeć dziecka

Natalia Klimas i jej mąż pochwalili się dobrą nowiną dopiero po jakimś czasie. To częsta praktyka wśród młodych rodziców, którzy chcą się najpierw upewnić, że wszystko ułoży się zgodnie z planem. Ponieważ aktorka raczej rzadko dzieli się w mediach swoim życiem prywatnym, pewnie nieprędko poznamy też płeć dziecka, ani inne szczegóły związane z porodem. Póki co, pozostaje nam więc trzymać kciuki za przyszłą mamę. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czasem, choć bardzo rzadko, wszystko układa się dokładnie tak, jak powinno. #babyontheway

Post udostępniony przez Natalia Klimas-Bober (@nataliaklimas) Mar 20, 2019 o 10:14 PDT

Natalia Klimas ma 36 lat. Jest córką projektantki mody, Joanny Klimas. Od dzieciństwa wykazywała zainteresowanie aktorstwem. Na ekranie zadebiutowała w 2004 roku epizodyczną rolą w serialu "Pierwsza miłość". Następnie pojawiła się w produkcjach, takich jak "Bogowie", "Słyszeliście o Morganach?", "2XL" czy "Sama słodycz". Od 2018 roku jest związana z biznesmenem Mikołajem Boberem, z którym w czerwcu ubiegłego roku wzięła ślub. Wcześniej spotykała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Natalia Klimas zostanie mamą po raz pierwszy.