Natalia Klimas: córka

Natalia Klimas należy do gwiazd, które chętnie dzielą się z fanami informacjami o swoim życiu prywatnym, jednak robią to z klasą i w granicach rozsądku. W lipcu tego roku aktorka i jej mąż Mikołaj zostali rodzicami małej Zuzi. Aktorka na bieżąco informowała o przebiegu ciąży, a także pokazywała jak wyglądają jej pierwsze miesiące w roli mamy, jednak rzadko zamieszczała zdjęcia córki, na których można byłoby dobrze zobaczyć twarz malucha. Tym razem było inaczej. Nie wiemy co skłoniło gwiazdę to zmiany strategii, ale jedno jest pewne:  córka Klimas jest przeurocza! Uwagę fanów przykuł jednak jeden fakt. Co to takiego?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Guzia

A post shared by Natalia Klimas-Bober (@nataliaklimas) on Dec 12, 2019 at 9:46am PST

Fani o córce Klimas: "Cały Tatuś"

Malutka Zuzia od razu zrobiła furorę w sieci. Na Instagramie Klimas pojawiła się lawina komentarzy, zarówno od fanów, jak i osobistości ze świata show biznesu. Malutka Zuzia dostała komplementy od takich gwiazd jak Weronika Rosati, Ania Wendzikowska czy Tamara Arciuch. Jednak oprócz zachwytów nad urodą małej, fanów zaskoczył inny fakt - dziewczynka jest niezwykle podobna do Taty. Zdaniem obserwatorów Zuzia to wykapany ojciec.

"Cudne! A Zuzia cały tata na razie", "No sorry mamo, ale to cały tatuś ", "Usteczka po mamusi, ale ogólnie bardziej podobna do taty " - tak fani komentowali zdjęcie córki Natalii Klimas.

A co Wy o tym sądzicie? W naszej opinii malutka to urocza i słodka dziewczynka. Na decyzję do którego z rodziców jest bardziej podobna będziemy natomiast musieli chwilę poczekać do czasu aż Zuzia podrośnie. Mimo to z przyjemnością oglądamy zdjęcia Natalii z małą - bije z nich czyste szczęście! Natalko, gratulujemy i życzymy Wam wszystkiego dobrego, niech Zuzia rośnie duża i zdrowa!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Natalia Klimas-Bober (@nataliaklimas) on Sep 16, 2019 at 11:44pm PDT