Istnieje sposób, który wspiera osiągnięcie przez nas przebudzenia duchowego. Nie zagwarantuje on zmiany naszego wnętrza w mgnieniu oka, ale zdecydowanie wspomoże nas w medytacjach, afirmacjach i rozwijaniu zdolności parapsychologicznych. 

Czym jest przebudzenie duchowe i jak je osiągnąć?

Każdy, kto świadomie interesuje się rozwojem duchowym, chce osiągnąć przebudzenie duchowe. Wnętrze osób przebudzonych duchowo jest czyste. Stan ten pozwala na życie w zgodzie własnym sumieniem, zwiększa poczucie bezpieczeństwa i zasoby cierpliwości. Dzięki niemu stabilizuje się również równowaga emocjonalna. Potrafimy wówczas, nawet w obliczu niepokojących wydarzeń, zachować spokój.

Trzeba pamiętać, że przebudzenie jest długotrwałym, wypracowanym i wyczekanym przez nas procesem lub wręcz przeciwnie - nagłym, poprzedzonym jakimś silnie wpływającym na nasze życie wydarzeniem. W następuje więc całkowicie naturalnie, dlatego nie możemy precyzyjnie go zaplanować. Warto więc wprowadzić do swojego życia ćwiczenie uważności, codzienne medytacje i afirmacje, a od środka wspierać się naparami. Przepis na jeden z nich znajdziecie poniżej.

Napar na przebudzenie duchowe - receptura

Tego typu napar na przebudzenie duchowe jest naturalnym wsparciem dla naszego wewnętrznego rozwoju. Do jego przygotowania potrzebne będą:

  • 1 łyżeczka bylicy pospolitej,
  • 1 łyżeczka piołunu,
  • 1 łyżeczka rumianku,
  • miód,
  • gorąca woda,
  • dzbanek.

Napar na przebudzenie duchowe najlepiej wykonać o świcie - między wschodem Słońca a godziną 09:00 rano. Zioła należy ze sobą zmieszać i zalać wrzątkiem (ok. 0,5 l), a następnie dosłodzić łyżeczką miodu. Dzbanek powinien aż do zachodu Słońca stać w miejscu, do którego docierają promienie słoneczne. Po tym czasie zioła przecedzamy przez sitko i wypijamy filiżankę zimnego naparu. Po wypiciu warto poświęcić się medytacji.

Rytuał można powtarzać w regularnie.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Zobacz także: