Jeśli chcesz spełniać swoje marzenia, zapewne potrzebujesz do tego pieniędzy. Jak je zdobywać poza tradycyjnymi sposobami? Wypróbuj prostą metodę przyciągania bogactwa czynami i myślami. Dzięki niej zdobędziesz nowe okazje do zarabiania i mnożenia pieniędzy. Naładuj swój portfel dobrą energią finansów. Wystarczy 5 minut twojego czasu, a zapewnisz sobie szczęście do zarabiania pieniędzy. Sprawdź, jakie kroki trzeba wykonać.

Jak wytworzyć dobrą energię finansów?

W każdym zakątku świata znajdziemy wiele podpowiedzi na to, jak pomóc swojemu szczęściu w finansach. Pisaliśmy ostatnio o staropolskim rytuale na bogactwo i dobrobyt, symbolu dostatku dostępnym tylko w Boże Ciało oraz technice afirmowania wydatków. Każdy z tych sposobów na wzbogacenie się jest dobry wtedy, gdy mocno się w niego wierzy.

Jeśli zaś potrzebujesz konkretnej kwoty na zaplanowane wydatki, wypróbuj metodę ładowania portfela dobrą energią finansów. Do jej wykonania będziesz potrzebować tylko 5 minut czasu. Przygotuj swój portfel, zbierz do niego jak najwięcej dostępnej gotówki. Znajdź kawałek zielonego papieru wielkości czeku lub banknotu oraz coś do pisania. Możesz także dodać jasną, zieloną lub złotą świecę na wsparcie rytuału. Przeczytaj, jak przyciągnąć wymarzoną kwotę pieniędzy.

Zobacz też:

Naładuj portfel dobrą energią finansów - jak to zrobić?

Metoda ładowania portfela dobrą energią finansów pomoże przyciągnąć do naszego życia konkretną kwotę, która jest potrzebna w określonym celu. Jeśli potrzebujesz danej sumy na zakup domu, samochodu, remont lub inny cel, na początek wyobraź sobie, ile dokładnie potrzebujesz. Wybierz liczbę i powtarzaj ją w myślach, nie zmieniaj jej na większą. Przywołaj obraz tych pieniędzy i realizację swojego celu.

Poniższy rytuał na pieniądze pomoże ci spełnić to pragnienie. Wykonuj go po zachodzie słońca w okresie przybywającego Księżyca, czyli po nowiu Księżyca.

  1. Zapal świecę i ustaw ją na podstawce.
  2. Weź przygotowany portfel z gotówką i ułóż przed sobą.
  3. Na zielonej kartce zapisz kwotę, którą chcesz przyciągnąć, tworząc ją na wzór czeku lub banknotu.
  4. Włóż zieloną kartkę do portfela i weź go w dłonie.
  5. Zamknij oczy i powtórz 3 razy: Przyciągam pieniądze i mam (tutaj podaj kwotę) na (tutaj podaj cel).
  6. Następnie zostaw portfel z gotówką i kartką na całą noc.
  7. Świecę pozostaw do wypalenia lub zgaś przed pójściem spać.

Rano możesz wyciągnąć gotówkę i przełożyć ją w bezpieczne miejsce lub wydać. Zieloną kartkę noś w portfelu na spełnienie swojego celu pieniężnego. Portfel naładowany dobrą energią finansów będzie przyciągał wybraną kwotę. Realizacja upragnionego celu może przyjść do ciebie bezpośrednio w gotówce, ale czasem przychodzi poprzez ofertę lepszej pracy, dodatkowego zarobku lub sprzedaży czegoś. Bacznie obserwuj takie pojawiające się sytuacje, a przyciągniesz swój finansowy cel.

Zobacz także:

Sprawdź także: