Cechują je silne charaktery, niezłomność i umiejętność pokonywania kryzysów. Związki z nimi bywają niełatwe, a przyjaźń bywa szorstka, ale ostatecznie dobrze być taką osobą lub/i mieć ją w swoim otoczeniu. Poznajcie najpotężniejsze znaki zodiaku, które przez życie idą jak burza. 

Najpotężniejsze znaki zodiaku: Baran

Osoby urodzone w drugiej połowie marca i w pierwszych trzech tygodniach kwietnia, czyli zodiakalne Barany to zazwyczaj silne osobowości. Ich wewnętrzna siła nie ma sobie równych. Na zewnątrz postrzegamy ją jako charyzmę, która dosłownie roznosi pomieszczenie, w którym znajduje się Baran. Jest wręcz urodzonym przywódcą i (często samozwańczym) zwycięzcą. Kocha wygrywać u mieć rację - w końcu rządzi nim Mars symbolicznie łączony z siłą, wojną i przywództwem. Niestety, przez to Baran bywa męczący - na siłę próbuje wpoić innym swoje przekonania i zmusza do postępowania zgodnie z jego założeniami i tokiem myślenia. To, że się nie poddaje jest więc jednocześnie jego atrybutem i słabością.

Najpotężniejsze znaki zodiaku: Lew

Lew to silny i stanowczy wojownik, opiekun stada. Czuwa nad nim Słońce (w astrologii uznaje się je za planetę), które przewodzi niejako Układowi Słonecznemu i nikt inny nie może nim sterować. Nie bez powodu zodiakalne Lwy mocno w siebie wierzą i wychodzą z założenia, że to one mają rację. Dzięki pewności siebie i głębokiemu przekonaniu o tym, że nie mogą dać się złamać, są w stanie przezwyciężyć przeciwności losu i pokonać skomplikowane problemy. Ich wadą i w pewnym sensie zaletą jest to, że nie pozwalają sobie na okazywanie słabości. Urażony Lew często nie umie wybaczać i schować dumy do kieszeni, a więc w wielu przypadkach raz zniszczonych relacji z Lwem nie da się naprawić.

Najpotężniejsze znaki zodiaku: Skorpion

Twardy, hardy, wytrwały i niezłomny. Taki jest Skorpion. Uwielbia odnosić sukcesy - dla osiągnięcia celu i zdobycia sławy jest w stanie wiele poświęcić. Zdarza się, że jest absolutnie nie do zatrzymania i powstrzymania. Skorpion, któremu ktoś nadepnie na odcisk jest najstraszniejszym wrogiem. Zemstę zaplanuje na zimno i wykona swój plan w białych rękawiczkach. Rządzi nim Pluton, planeta kojarzona z ciemnością, a więc często bywa postrzegany jako czarny charakter i nawet, jeśli ma czyste intencje, jest ze względu na swój anturaż odsuwany od grupy.